X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Fabric Hostel & Club

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Neapol, Itálie

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete se dostat do hostelu v mnoha směrech: od hlavního nádraží jsou dvě trasy metra, Circumvesuviana (nejvíce pravidelný, každých 20 minut) a Trenitalia (rychlejší, ale méně časté). Pak si můžete vzít autobus (doporučeno jen pokud se dostanete mezi dvacet tři hodin a 5 hodin ráno, protože v provozu) nebo taxíkem.

Circumvesuviana řádku (doporučeno jeden):
vlakem směřující k Pompei / Sorrento / Poggiomarino přes Scafati (jízdenky 1.70 - není vlaky označeny DD na časové znamení, že se nezastaví zde), a zastavit v Portici Via Libert.
Jednou z té stanice, odbočit vpravo a pokrývají krátké cestu do Via Libert, pak odbočte doleva a jděte dolů do velkého náměstí zvané Piazza San Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22).
Cicrumvesuviana vlaky odjíždějí každých 20 minut, od 7 hodin ráno až do 21:30.

Trenitalia řádek:
vlakem pro Portici (konečný směr se může lišit), pak vystupte na Portici-Ercolano (jeden nebo tři zastávky v závislosti na vlak). Když opustíte stanici, stačí jít rovnou před vámi, až se dostanete na velký čtverec s názvem S.Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22). Služba není momentálně k dispozici.

Pokud přijedete později než dvacet tři hodin, můžete si vzít noční autobus odchází z náměstí hlavního nádraží v Neapoli (naproti vchodu do stanice), linky # 455, má zastávku přímo na náměstí Piazza San Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22). Buďte trpěliví, protože někdy jsou tyto autobusy mohou projít i 30 min vzdálené jeden od druhého.

Pokud se dostanete autem, jednou přijel v blízkosti Neapole se na dálnici do Salerna a nechte ji v Portici výstupu. Na prvním vidlice zase vlevo a jděte po celém sjezdu s názvem Via Diaz až do jeho ukončení, a pak znovu zapněte vlevo: dostanete na náměstí Piazza San Ciro, nechat auto a přijmout první ulice na pravé straně velký kostel: 20 metrů a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22).

Dejte si pozor na Taxis! Jsou velmi drahé a vždy se snaží podvádět turisty, ptát neuvěřitelné ceny letenek, a dělat hloupé dlouhé cesty. Než vstoupíte do něj, požádat o příchodu na 'Portici Piazza San Ciro' a kolik to bude stát: z hlavního nádraží by nemělo být více než 30 eur v noci, od letiště více než 35 eur, celkem . Pokud se zeptáte hodně více, říkají NE, a zkuste jiný. Pokud nemáte na vybranou, hrozí mu, že zavolám policii (volání na číslo 112 z jakéhokoli mobilního telefonu).

autobusem na "Alibus" (jízdenka 3) a vystupte na náměstí Central Station, postupujte podle návodu výše.