X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Fabric Hostel & Club

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Neapol, Itálie

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete se dostat do hostelu v mnoha směrech: od hlavního nádraží jsou dvě trasy metra, Circumvesuviana (nejvíce pravidelný, každých 20 minut) a Trenitalia (rychlejší, ale méně časté). Pak si můžete vzít autobus (doporučeno jen pokud se dostanete mezi dvacet tři hodin a 5 hodin ráno, protože v provozu) nebo taxíkem.

Circumvesuviana řádku (doporučeno jeden):
vlakem směřující k Pompei / Sorrento / Poggiomarino přes Scafati (jízdenky 1.70 - není vlaky označeny DD na časové znamení, že se nezastaví zde), a zastavit v Portici Via Libert.
Jednou z té stanice, odbočit vpravo a pokrývají krátké cestu do Via Libert, pak odbočte doleva a jděte dolů do velkého náměstí zvané Piazza San Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22).
Cicrumvesuviana vlaky odjíždějí každých 20 minut, od 7 hodin ráno až do 21:30.

Trenitalia řádek:
vlakem pro Portici (konečný směr se může lišit), pak vystupte na Portici-Ercolano (jeden nebo tři zastávky v závislosti na vlak). Když opustíte stanici, stačí jít rovnou před vámi, až se dostanete na velký čtverec s názvem S.Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22). Služba není momentálně k dispozici.

Pokud přijedete později než dvacet tři hodin, můžete si vzít noční autobus odchází z náměstí hlavního nádraží v Neapoli (naproti vchodu do stanice), linky # 455, má zastávku přímo na náměstí Piazza San Ciro. Naše ulice, Via Bellucci Sessa, je první na pravé straně velkého kostela: 20 m, a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22). Buďte trpěliví, protože někdy jsou tyto autobusy mohou projít i 30 min vzdálené jeden od druhého.

Pokud se dostanete autem, jednou přijel v blízkosti Neapole se na dálnici do Salerna a nechte ji v Portici výstupu. Na prvním vidlice zase vlevo a jděte po celém sjezdu s názvem Via Diaz až do jeho ukončení, a pak znovu zapněte vlevo: dostanete na náměstí Piazza San Ciro, nechat auto a přijmout první ulice na pravé straně velký kostel: 20 metrů a dostanete naše hlavní vchod na pravé straně (číslo domu 22).

Dejte si pozor na Taxis! Jsou velmi drahé a vždy se snaží podvádět turisty, ptát neuvěřitelné ceny letenek, a dělat hloupé dlouhé cesty. Než vstoupíte do něj, požádat o příchodu na 'Portici Piazza San Ciro' a kolik to bude stát: z hlavního nádraží by nemělo být více než 30 eur v noci, od letiště více než 35 eur, celkem . Pokud se zeptáte hodně více, říkají NE, a zkuste jiný. Pokud nemáte na vybranou, hrozí mu, že zavolám policii (volání na číslo 112 z jakéhokoli mobilního telefonu).

autobusem na "Alibus" (jízdenka 3) a vystupte na náměstí Central Station, postupujte podle návodu výše.