X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Explorers Hostel

Luigi Cazzavillan Street, Number 21, Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Sídlíme Luigi Cazzavillan ulici, v čísle 21.

Z vlakového nádraží:
1.. Procházka: * Jak jste si dovolenou vlakem, pěšky směrem k východu před koleje, kolem McDonalds (na levé stránce). Když jste na ulici, na hlavním výjezdu / vjezdu Gara de Nord, v přední části některých velkých sloupců na pravé straně najdete Dinicu Golescu Str.. Jděte doleva na Dinicu Golescu ulici, takže nádraží za sebou, až na křižovatku s Mircea Vulcanescu ulici. Tady jste na polovině cesty do hostelu. Z rozcestí jděte na levé straně na Mircea Vulcanescu ulici až na křižovatku s ulicí Luigi Cazzavillan. Tady jsme na pravé straně, na číslo 21.
2.. Autobus: * Od Dinicu Dolescu ulici (na pravé straně, jak dostat ven, pokud vlakového nádraží), můžete jet autobusem 178 na 4 zastávky, do zastávky s názvem "Cismigiu". Tady se dostanete z autobusu, vraťte se trochu, přes ulici na semaforu, jděte na levé straně a najdete Luigi Cazzavillan Street.

Od Otopeni a Băneasa letiště:
1.. Autobus: * Jeďte autobusem 780 (7 lei lístek s 2 výlety), dokud se na hlavní vlakové nádraží 'Gara de Nord ", odkud si instrukce výše, v sekci' od vlakového nádraží."
* Autobus 783, dokud stanice "Piata Romana". Odtud buď pěšky na Dacia Boulevard, pokračujte Mircea Vulcanescu ulici až na křižovatku s ulicí Luigi Cazzavillan (na levé straně), kde u čísla 21 je nám. Buď trochu projít ve směru jízdy autobusu docházky a první ulicí na ulici napravo "Piata Amzei ', chodit až do konce ulice na křižovatce s bulvárem" Calea Victoriei ", přes bulvár a vzít první ulice vpravo opět ulice "generála Matyáše Berthlot". Projděte až na křižovatku s ulicí "Luigi Cazzavillan", kde si můžete snadno najít nás.
2.Taxi: * od letiště Otopeni přijmout "Fly taxi", ujistěte se, že začnou METTER a disk by měl být kolem 50 až 60 lei. Od letiště Baneasa jednotka by měla být kolem 20 až 25 lei.

Šťastnou cestu!