X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Est Hotel

Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2, Bukurešť, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Est se nachází ve východní části Bukurešti, hotel se nachází v blízkosti hlavních turistických atrakcí města, včetně parků, obchodní plochy a noční život. Nachází se podél břehů řeky Dmbovita, město nabízí řadu atrakcí pro vás vidět během svého pobytu, včetně paláce Parlamentu a Národní muzeum moderního umění. Hotel má 63 pokojů, sledovat parkoviště, jeden konferenční roomis vhodné pro malé obchodní jednání nebo prezentací, se účastní až 8 osob. Intimní a diskrétní Conferance Room zajišťuje každém případě lze bez námahy konat. Nabízí: Barevná TV, počítač / přístup k internetu, mezinárodní telefon, klimatizace. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, barevnou TV / kabelová TV, minibar, mezinárodní telefonní. Hotel nabízí další služby: pokojový servis, praní a čištění oděvů a trezor.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • Prádelní zařízení
  • Parkování
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Est Hotel Located at Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2, , Bucharest.
Est Hotel
Romania
Bucharest 021591 Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2
0% 0
44.4470280 26.1340200
Est Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc