X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Est Hotel

Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2, Bukurešť, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Est se nachází ve východní části Bukurešti, hotel se nachází v blízkosti hlavních atrakcí města, včetně parků, nákupních center a nočního života. Nachází se podél břehů řeky Dmbovita, město nabízí řadu atrakcí pro vás vidět v průběhu vašeho pobytu, včetně paláce parlamentu a Národního muzea současného umění. Hotel má 63 pokojů, monitorované parkoviště, jeden konferenční roomis vhodné pro malé obchodní jednání a prezentace, které se účastní až 8 osob. Intimní a diskrétní, Conferance místnosti zajišťuje, že každá událost může bez námahy konat. Nabízí: Barevná televize, počítače / připojení k internetu, mezinárodní telefon, klimatizace. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, barevnou TV / kabelová TV, minibar, mezinárodní telefon. Hotel nabízí další služby: Pokojová služba, Prádelna & čistírna a trezor.

Je nutná kreditní karta k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. V případě, že je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Check-out: 11:00
S cílem potvrdit svou rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • Prádelní zařízení
  • Parkování
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Est Hotel Located at Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2, , Bucharest.
Est Hotel
Romania
Bucharest 021591 Soseaua Pantelimon, Nr. 23, Sector 2
0% 0
44.4470280 26.1340200
Est Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc