X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Essaouira Youth Hostel & Social Travel

17 rue laghrissi, Essaouira, Maroko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google V každé bráně Medina (Staré Město), které vidíte v plánu Medina (mapa) jsme v čísle 14 V Laghrissi v zóně BOUAKHER, Pokud jste v supratour autobusové zastávky, nejbližší brána: BAB MARRAKECH: chodit rovně dolů untel vidíte pohled na hostelu a odbočit vpravo do "Rue Ibn Khaldoun chůze rovně dolů, až uvidíte další znamení hostelu a pak odbočte vpravo do ulice Rue Laghrissi. V ubytovně je pak na malé Cul de Sac cca 15 metrů dolů na levé straně. V hostelu se nachází na konci vpravo.

Pokud přijedete od vchodu BAB Doukalla do Medina; chodit rovně po hlavní ulici Avenue Zerktouni. Odbočit vlevo na Rue de Bagdad 13. ČÍSLO chodit rovně dolů až do konce a odbočit vpravo na Rue Zair. Jděte dolů, až uvidíte hostelu nápis na levé straně; odbočit vlevo do ulice Rue Laghrissi .v hostelu je pak na malé Cul de Sac cca 15 metrů dolů na levé straně. V hostelu se nachází na konci vpravo.

Pokud přijedete u vchodu do BAB Sbaa na Medina; chodit rovně dolů Rue de Caire, na konci odbočte vpravo na hlavní ulici, Avenue de l'Istiqlal. se vpravo dolů Avenue Le Qouri (souk Ouaka) k bab Marrakech. Untel vidíte hostel znamení pak odbočit vlevo do "Rue Ibn Khaldoun chůze rovně dolů, až uvidíte hostelu nápis na pravé straně; Obraťte se přímo na Rue Laghrissi. V ubytovně je pak na malé Cul de Sac cca 15 metrů dolů na levé straně. V hostelu se nachází na konci vpravo.
Pokud máte potíže najít hostel, prosím zavolejte nám na; 0524476481 jeden z našeho týmu budou rádi, aby vám ukázal cestu do hostelu.