X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Essaouira Youth Hostel & Social Travel

17 rue laghrissi, Essaouira, Maroko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google V každé bráně do Medina (staré město), které vidíte plánu Medina (MAP) jsme v čísle 14 v Laghrissi v zóně BOUAKHER, Jste-li v zastávce supratour, nejbližší brána: BAB MARRAKECH: jděte rovně dolů untel vidíte pohled na hostelu a odbočte vpravo do Walk 'Rue Ibn Khaldoun "rovně dolů, až uvidíte další znak hostelu odbočte vpravo do ulice Rue Laghrissi. V ubytovně je pak na malé slepé cca 15m vaku dole na levé straně. Hostel se nachází na konci vpravo.

Pokud přijedete od BAB vchodu Doukalla do mediny, chodit rovně po hlavní ulici Avenue Zerktouni. Odbočte doleva do ulice Rue de Počet Bagdad 13. Projděte rovně dolů až do konce a odbočit vpravo do ulice Rue Seir. Jděte dolů, až uvidíte hostelu znak na levé straně; odbočit vlevo do ulice Rue Laghrissi hostel je pak na malé slepé cca 15m vaku dolů na levé straně.. Hostel se nachází na konci vpravo.

Pokud se dostaví u vchodu BAB SBAA do Medíny, chodit rovně dolů Rue de Caire, na konci odbočte vpravo na hlavní ulici, Avenue de l'Istiqlal. se rovnou Avenue Le Qouri (souk Ouaka) k bab Marrakech. Untel uvidíte hostelu znamení odbočte doprava do Walk 'Rue Ibn Khaldoun "rovně dolů, až uvidíte hostelu znak na pravé straně, odbočte vpravo do ulice Rue Laghrissi. V ubytovně je pak na malé slepé cca 15m vaku dole na levé straně. Hostel se nachází na konci vpravo.
Pokud máte problém s nalezením hostel, prosím, zavolejte nám na, 0524476481 jeden z našeho týmu budou rádi, aby vám ukázal cestu do hostelu.