Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ericeira Villa

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
0.0
Žádné hodnocení 0 recenzí

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Rua Eduardo Henriques Pereira lote 3

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
SE DOSTAT DO Ericeira Z lisabonského letiště:

1) BUS: kyvadlová doprava mezi letišti v Lisabonu a centrem města a zastaví se na své cestě na "Campo Grande", nebo si můžete vzít taxi do Campo Grande. Autobusy jezdí odtud každou hodinu na Ericeira ve dne. Busline se nazývá Mafrense a zastávka je v blízkosti schodech v metru, na druhé straně stadionu Alvalade XXI. Cíl vašeho autobusu je Venda do Pinheiro, Malveira, Mafra a Ericeira. Musíte počítat s cestováním asi 2 hodiny, pokud se rozhodnete použít tuto metodu.

2) TAXI Můžete však najít to praktičtější objednat taxi z nás, aby vás z letiště do Ericeira. Pohon trvá méně než 1 hodinu. Jednali jsme o preferenční cenu za tento převod. Podrobnosti naleznete v ceníku.
Taxikář bude na vás čeká, když přijdete z celní a bude mu zvedl list papíru s Vaším jménem; on vám dá klíče od Vašeho objektu domu a vzít si tam přímo, je-li mimo úřední hodiny. (Prosím, zadejte taxi, jehož řidič nemá své jméno v jeho držení.)
Případně můžete dostat taxíkem na letiště hodnosti nebo si půjčit auto od nás.
Pokud přijedete do kanceláře taxíkem, který nebyl objednané přes nás, prosím, ne vyprázdnit taxi vašeho zavazadla, jak budete postupovat v taxíku do vašeho rekreačního domu po načtení klíče. Nemáme bohužel nemají dodávkovou službu mezi úřadem a své vily.

3) PRONAJATO CAR (prosím, viz také naše autopůjčovny ceny). Coming out na parkovišti budovy odbočíte doprava okamžitě, jde z kopce ve směru "Parque das Nações". Přejděte přes kruhový objezd (Ponte Vasco da Gama - A2), pohon 50m a po průchodu pod mostem odbočit vlevo na semaforech. Nyní jste na dálnici. (Pokud si zapomenete vzít obrat vycházející z parkovacího domu, můžete skončit na na jiný, mnohem větší, kruhový objezd. Ujistěte se, že budete mít se obrátit na Norte / Ponte / Vasco da Gama a Wil skončit na stejné dálnici ).
Po 1,8 km odbočíte vpravo podepsané IC17/Outros Destinos a ihned poté, co se v levém jízdním pruhu "Outros Destinos".
Po dalším 3,8 km budete do tunelu vstoupit, pobývat v pravém pruhu, který vás zavede do A8/Malveira/Leiria. Ujistěte se, že budete postupovat podle značek Leiria / Malveira. Dálnice dělení, postupujte podle značek na Malveira / Mafra. Odejít na Mafra a ty jsou 13 km od Ericeira.
V Ericeira přijedete na T-křižovatce podepsal Lisabon a Sintra doleva a Ericeira doprava, doleva. (Nevstupují do centra města.) 200 m dále na vás přijde na rozcestí, podepsal na pravé "Centro".
Park tady, kancelář je na rohu této ulice, na vrcholu letu významných kroků.

SE DOSTAT DO Ericeira CESTOVÁNÍ AUTEM
1) Pokud přijedete od Mafra / Malveira přijedete Ericeira na T-křižovatce podepsal Lisabon a Sintra doleva a Ericeira, doprava, doleva. (Nevstupují do centra města.) 200 m dále na vás přijde na rozcestí, která byla podepsána na pravé "Centro". Park tady, kancelář je na rohu této ulice, na vrcholu letu významných kroků.

2) Pokud jste došli z Torres Vedras / Ribamar, zůstat na hlavní silnici jednou v Ericeira. Po firestation pokračovat 300 m (nebo 200 m po znamení k Mafra) a přijedete na křižovatku, která byla podepsána na pravé "Centro". Parkovat se tady.

3) Pokud přijedete od Sintra zůstat na hlavní silnici dalších 200 m za čerpací stanicí "Galp", který je na začátku města. a přijedete na křižovatku, která byla podepsána na levé straně "Centro".
Park tady, jste přijeli.
0.0
Žádné hodnocení 0 recenzí

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.