Zdarma WiFi

Safestay Prague Charles Bridge

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.0
2378 recenzí
Ideální umístění
Úžasný personál
Fantastické čistota

Hostelworld říká

Safestay Prague is a bright, clean, warm and light-filled hostel located just five minutes from Charles Bridge. Many of our guests say they'd recommend this budget-friendly hostel, especially for their clean, spacious and ensuite facilities. We like that they're wheelchair accessible.

Popis hostelu

Safestay je ve zcela nově zrekonstruované budově v srdci Prahy Budova se nachází v Ostravské ulici, pár kroků od Národního divadla a sotva 5 minut chůze od Karlova mostu a 10 minut chůze od hlavního náměstí se slavným hodiny.

Budova byla zrekonstruována, aby dosáhla standardů kvality Safestay. Dřevěné podlahy, žulová schodiště, moderní koupelny s barevnými obklady a dvojitými okenními tabulemi pro udržení tepla v budově v zimě.

Objekt je plně přizpůsoben pro invalidy. Dva pokoje jsou plně adaptovány a je zde výtah vhodný pro vozíčkáře.

Fasáda je velmi široká a vnitřní nádvoří je také velmi velké, což umožňuje všem 26 pokojům mít přirozené světlo po celý den.
Místnost má velmi prostornou recepci a uvítací část, která bude po celou dobu podávat nápoje a kávu. Vedle recepce je velká úschovna zavazadel, kde si klienti budou moci uložit svá zavazadla pro případ, že jejich let bude pozdě odpoledne.

Zvláštní pozornost jsme věnovali salonku. Chtěli jsme, aby to bylo útulné a pohodlné; proto jsme s místním výrobcem postavili obrovskou pohovku, která našim klientům umožní velmi pohodlným způsobem sledovat filmy nebo sportovní akce.

Hostům bude k dispozici také kuchyňka pro případ, že by se naši klienti cítili v našem hostelu tak pohodlně, že by nechtěli chodit na oběd nebo večeři.

Jednou z nejkrásnějších částí budovy je suterén. Je to typická jeskyně s kamennými zdmi. Mysleli jsme si, že by to mohla být opravdu skvělá odpočinková zóna k poslechu hudby nebo sledování televize.
V suterénu je také veřejná prádelna vybavená pračkami a sušičkami.

Při příjezdu bude host povinen předložit oficiální průkaz totožnosti s fotografií. Městská daň není v ceně. Při příjezdu se účtují další poplatky

Osoby mladší 18 let mohou pobývat pouze v soukromých pokojích nebo společných pokojích, které jsou rezervovány pro jednu rodinu nebo skupinu osob, a nemohou sdílet společné pokoje s dalšími hosty. Osoby mladší 18 let musí cestovat se svými rodiči nebo zákonným zástupcem.

Zásady a podmínky:

Check in od 15:00.
Odhlášení před 11:00.

Platba při příjezdu je pouze kreditní/debetní kartou.

HLAVNÍ:

- Elektronický zámek na dveřích
- Vysoce kvalitní bílé prádlo
- Venkovní terasa
- Individuální skříňky
- Velký společný prostor
- Plně vybavená kuchyň pro hosty
- Úschovna zavazadel (za příplatek)
- prádelna (za příplatek)
- Wifi zdarma
- Pořádané akce minimálně 3x týdně
- 24/7 recepce.
- Vhodné pro děti. Nekuřácké.
- Pracovní prostor

PRO SKUPINY:
Vezměte prosím na vědomí, že na skupinové rezervace pro více než 10 osob mohou platit jiné podmínky platby předem. Vezměte prosím na vědomí, že pokud jsou rezervace provedeny pro 10 hostů, má hostel právo strhnout platbu předem z karty. Velké skupiny (více než 30 osob) závisí na dostupnosti. Správce hostelu si vyhrazuje právo nepřijmout velké skupiny v závislosti na individuální situaci (dostupnost, počet nocí atd.) nebo účtovat zálohu. Podrobnosti o skupinové rezervaci si vyžádejte přímo od hotelu.
Pro jakékoli speciální požadavky nebo pro získání více informací nás neváhejte kontaktovat přímo!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: Vždy vás u nás rádi uvidíme! :) (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Nejnovější recenze

9.1
Nádherný
10. 2. 2024
We really liked our stay here. Even made freinds with other guests :)
Muž, 18-24
6.9
Dobré
08. 2. 2024
Great location, otherwise weird vibes, low range hostel. Everything is kind of fine, it’s not super social because no one really uses the bar. I had huuuuuuge issues because the wifi didn’t work so I had to use the Starbucks up the road if I wanted to do anything because it’s kind of a data dead zone as well.
Žena, 18-24
8.9
03. 2. 2024
A very good, clean hostel with a friendly crowd. Rooms are spacious.
Muž, 31-40

Zařízení