Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Equity Point Marrakech

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.1
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 8.8
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 8.9
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 9.0

Umístění

80 Derb El Hammam; Mouassine

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Tři minuty chůze od Djemaa el-Fna v srdci souks, Equity Point Marrakech je vznešené části Medina: Mouassine.

Není těžké se dostat do hostelu, ale jsme v centru starého Medina v Marrákeši, a to znamená: křivolaké uličky, spousta levice a práv, a dokud si zvyknout na to, většina z ulic může vypadat velmi navzájem podobné.

Věříme, že s těmito údaji, bude snadné se k nám, takže pokud máte pocit, ztracený, vždy můžete požádat někoho z obchodu (nebo v ulicích, ale oni by mohli požádat o malou špičku 20Dhm). Všichni nás zná: požádat o Equity Point v Mouassine a lidé budou pomáhat. Nakonec můžete vždy nám zavolat, a dobře vás vyzvednout.

NÁVOD:

Z Djemaa el-Fnaa:

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do hostelu, je od známého Jemaa el-Fnaa náměstí. Zeptejte se svého kabinou řidiče, aby vás nechat na to, co je známá CAF Argana, i když baldachýn čte Restaurant Argana. Jméno Argana je napsáno velkými písmeny na střeše objektu. Pokud přijedete autobusem, nebo čtverec je uzavřena na auta, podívejte se na tuto kavárně, nebo požádejte někoho, aby vám ukázal cestu k němu. Jeho nachází na jednom z rohů náměstí.

Tváří v tvář kavárny, ulicí nalevo. Velmi brzy se dostanete do otevřeného prostoru. Kříž to brát ulice po levé straně pod obloukem. Projeďte obloukem a budete mít Mouassine ulici. To je poměrně široká ulice (u normy Medina), s obchody vlevo a vpravo. Projděte rovně dolů této ulici. Brzy po pravé straně uvidíte malý rohový obchod s názvem "Fnaque Berber" následovala další oblouk, procházka přímo přes něj. Po asi 100 metrech se dostanete do malého otevřeného prostoru (nebo na místě, kde se ulice rozšiřuje), jakmile se do tohoto prostoru najdete malý oblouk za hlavu a na pravé straně. Jedná se o mírný u-turn, ale nebojte se, jak naše ulice tam začíná! Můžete si přečíst jeho jméno v horní části oblouku: "derb Laghnaiz Lamouassine". Projeďte obloukem a sejít tři kroky. Už jsi skoro tam. Tato ulice nemá žádné obchody a ve většině částí je zastřešen. Procházka a nenechávejte zdi na levé straně. Po 50 až 60 m od pěší touto klikatou ulici, najdete dveře s naším jménem na něm: "Equity Point". Vítejte !!

Z letiště, můžete buď autobusem nebo taxi, autobus, nechá vás na náměstí Jemaa el-Fna, a pokud přijedete vlakem na nádraží ONCF, vzít autobusem číslo 8 na Djemaa el-Fnaa náměstí.

Od 10 do dvacet jedna hodin, taxi nebo automobily se nesmí projíždět Djemaa el-Fna, náměstí je obrovský, takže si můžete vybrat, aby ji překročit, a pak postupujte podle údajů výše, nebo jinde požádat kabinou řidiče nechat na Bab Ksour.

Od Bab Ksour:

Jakmile jste tam, projít obloukem, a po ulici Rue Side el Yamani během cca. 5 minut, to je klidná ulice s ne mnoha obchodech. Po chvíli se však, že obchody začne, a velmi brzy najdete ulice po pravé straně, to je Mouassine ulice, neberte to. Jen hned poté, co jste opustil ulici za sebou, bude vaše ulice začnou mít střechu, mějte na procházky a pár dalších kroků dopředu uvidíte vchodu do mešity na pravé straně, chůzi držet rovně. Po několika dalších kroků, které bude v otevřeném prostoru, jsme skoro tam teď ty. Na levé straně je tu ulice, neberte to. Na pravé straně je tu oblouk, to je začátek naší ulice: derb el Hamman, můžete vidět nápis na pravé straně oblouku.

Můžeme vám také nabídnout transfer z letiště Menara v Marrákeši. Ceny za přenos, jsou:

Od 1-4 osob:
Během dne (7 a.m-20p.m) - 120 Dh-12 eur.
Během noční (20 pm-7a.m) -170 Dh-17 eur.

Od 5-7 osob
Během dne (7 a.m-20p.m) - 180 Dh-18 eur.
Během noční (20 pm-7a.m) -250 Dh-25 eur.

Více než 7 cestujících a skupiny
Kontaktujte nás na infomarrakech@equity-point.com

V této ulici nejsou žádné obchody:
- Poté, co projde obloukem rovně 45 kroků (cca) a zahněte doleva.
- Chodit 20 kroků více a odbočit vpravo
- 7 kroků a aby bylo ponecháno
- 50 kroků a odbočit vpravo
- 30 kroků a jste tam. Číslo dveří 80. Welcome !!
 • Hodnota za peníze 9.1
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 8.8
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 8.9
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 9.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×