X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Equity Point Marrakech

80 Derb El Hammam; Mouassine, Marrákeš, Maroko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Tři minuty chůze od Jemaa el-Fna v centru souks, Equity Point Marrakech se v úžasné části mediny: Mouassine.

Není těžké se dostat do hostelu, ale jsme v centru starého Medina z Marrakech, a to znamená: křivolakými uličkami se spoustou levice a práv, a dokud si na to zvyknete, může většina z ulic vypadají velmi si navzájem podobné.

Věříme, že s těmito údaji bude snadné se k nám, ale pokud máte pocit, ztracen, vždy můžete požádat někoho v obchodě (nebo v ulicích, ale mohou požádat o malou špičku 20Dhm). Každý ví, že se k nám: požádat o Equity Point v Mouassine a lidé budou pomáhat. Nakonec můžete vždy nám zavolat a dobře vás vyzvednout.

NÁVOD:

Od Jemaa el-Fnaa:

Nejjednodušší způsob, jak dostat do hostelu je od známého Jemaa el-Fnaa náměstí. Zeptejte se svého taxikáře, nechat na to, co je všeobecně známý jako Café Argana i baldachýn čte Restaurace Argana. Název Argana je napsán velkými písmeny na střeše objektu. Pokud přijedete autobusem, nebo na náměstí je uzavřena na osobní automobily, podívejte se na tento kavárně, nebo požádejte někoho, aby vám ukázal cestu k němu. Jeho se nachází na jednom z rohů čtverce.

Tváří v kavárně, na ulici se ihned doleva. Velmi brzy se dostanete do otevřeného prostoru. Cross to brát ulici na levé straně pod podloubím. Projděte obloukem a budete mít Mouassine ulici. Jedná se o poměrně široká ulice (pro Medina norem), s obchody levé a pravé. Projděte rovně dolů této ulici. Brzy po pravé straně uvidíte malou rohovou obchod s názvem "Fnaque Berber" následované dalším obloukem chodit přímo přes něj. Po cca 100 metrech se dostanete do malého otevřeného prostoru (nebo místo, kde se ulice rozšiřuje), jakmile se vstup do tohoto prostoru najdete malý oblouk, vzadu a na pravé straně. Jedná se o mírné U-Turn, ale nebojte se, jak naše ulice začíná tam! Můžete si přečíst jeho jméno v horní části oblouku: "Derb Laghnaiz Lamouassine". Projděte obloukem a pěšky dolů tři kroky. Už jsi skoro tam. Tato ulice nemá žádné obchody a ve většině částí je zastřešená. Procházka a neopustí zdi na levé straně. Po 50 - 60 metrů od pěší touto klikatou ulicí, najdete dveře s naším jménem na něm: "Equity Point". Vítejte!

Z letiště můžete buď autobusem nebo kabinou, autobus, nechá vás na Jemaa el-Fna náměstí, a pokud sem přijedete vlakem na nádraží ONCF, jet autobusem číslo 8 na Jemaa el-Fnaa náměstí.

Od 10 do dvacet jedna hodin, jsou taxi nebo automobily není povoleno projíždět Jemaa el-Fna náměstí, na náměstí je obrovský, takže si můžete vybrat přes to, a pak postupujte podle výše uvedených indikací jinak požádat taxikáře, nechat na Bab Ksour.

Od Bab Ksour:

Jakmile jste tam, projít obloukem a postupujte ulicí Rue Side el Yamaniho během cca. 5 minut, je to klidná ulice s mnoha obchody nejsou. Po chvíli však budou obchody začít, a velmi brzy zjistíte, ulice na pravé straně, je to Mouassine ulice, neberte to. Právě poté, co jste opustil ulici za sebou, bude vaše ulice začnou mít střechu, pokračujte v chůzi a ještě několik kroků před sebou uvidíte vchod do mešity na pravé straně, chůzi držet rovně. Po několika krocích budete mít v otevřeném prostoru, teď jsi skoro tam. Na levé straně je tu ulice, neberte to. Na pravé straně je tam oblouk, je to začátek naší ulice: Derb el Hamman, můžete vidět nápis na pravé straně oblouku.

Můžeme Vám nabídnout transfer z letiště Menara v Marrákeši. Ceny za převod jsou:

Od 1-4 osob:
Během dne (7a.m-20p.m) - 120 DH-12 euro.
V noci (20 hod.-7a.m) -170 DH-17 euro.

Od 5 až 7 cestujících
Během dne (7a.m-20p.m) - 180 DH-18 euro.
V noci (20 hod.-7a.m) -250 DH-25 euro.

Více než 7 cestujících a skupiny
Kontaktujte nás na infomarrakech@equity-point.com

V této ulici nejsou žádné obchody:
- Poté, co projdete obloukem rovně 45 kroků (cca) a zahněte doleva.
- Chůze 20 kroků více a odbočit vpravo
- 7 další kroky a učinit z něj odešel
- 50 více kroků a odbočit vpravo
- 30 více kroků a jste tam. Číslo dveří 80. Vítejte!