X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google Z Heathrow LETIŠTĚ
Sledujte známky na letišti, dokud se nedostanete na nástupiště Heathrow Express. Palubě Heathrow Express (deska Heathrow připojit k levnější varianta). Konec stanici na Praed ulici. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jet rovně, až číslo 100-102 Westbourne Terrace.
Z letiště Gatwick
Sledujte známky naznačující vlak Gatwick Express. Take tento vlak, dokud se nedostanete nádraží Victoria. Přepněte do londýnského metra a palubě bakerloo line. Vystoupit na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed ulici. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jet rovně, až číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možnosti jsou si (předem) autobusový transfer do Victorie nebo Baker Street.
Od letiště Stansted
Sledujte známky naznačující vlak Stansted Express. Take tento vlak, dokud se nedostanete na nádraží Liverpool Street. Přepněte do londýnského metra a nastoupit do vlaku Central Line a vystupte na Lancaster Gate stanice. Ukončení stanici na levé straně, odbočit vlevo na Westbourne Street. Westbourne Street se stává Sussex Gardens pak Westbourne Terrace. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možnosti jsou si (předem) autobusový transfer do Victorie nebo Baker Street.
Od letiště Luton
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, chytit bezplatnou Luton letiště kyvadlovou dopravu z mimo terminálu na Bay 1. To vás vezme na letiště Luton Parkway stanici asi za 10 minut; tam si můžete chytit vlak směřující na jih First Capital Connect do London First Capital Connect vlakového nádraží. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete London Kings Cross Station.Transfer do londýnského metra a nastoupit na západ Circle Line vlak a vystoupit na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed ulici. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jet rovně, až číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možnosti jsou si (předem) autobusový transfer do Victorie nebo Baker Street. Z Londýna nádražích nebo na kteroukoli

UNDERGROUND STOP: Central Line: metrem a vystupte na Lancaster Gate stanice. Ukončení stanici na levé straně, odbočit vlevo na Westbourne Street. Westbourne Street se stává Sussex Gardens pak Westbourne Terrace. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.
Circle Line / District Line / Bakerloo / Hammersmith / Město: vzít metro a vystupte na nádraží Paddington. Pokud opustíte stanici na Praed STREET, odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jet rovně, až číslo 100-102 Westbourne Terrace. Pokud ukončíte u sjezdu kanálu chůze po schodech. Odbočte vlevo a pěšky dolů, až přijedete do Westbourne terasu. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.