X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 78%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 74%Zařízení

Přeloženo: Google Od HEATROW LETIŠTĚ
Sledujte známky na letišti, dokud se nedostanete na palubu platformu Heathrow Express. Board Heathrow Express (deska Heathrow připojení na levnější varianta). Konec stanici na Praed Street. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.
Od letiště Gatwick
Postupujte podle značek označující vlak Gatwick Express. Take tento vlak, dokud se nedostanete na nádraží Victoria. Přepnout na londýnské metro a palubu Bakerloo linky. Vystoupit na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed Street. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možností je objednat (předem) transfer autobusem na Victoria a Baker Street.
Od letiště Stansted
Postupujte podle značek označující vlak Stansted Express. Take tento vlak, dokud se nedostanete na nádraží Liverpool Street. Přepnout na londýnské metro a nastoupit do vlaku Central Line a vystupte na Lancaster Gate Station. Ukončení stanice doleva, odbočte vlevo na Westbourne Street. Westbourne Street se stává Sussex Gardens pak Westbourne terasa. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možností je objednat (předem) transfer autobusem na Victoria a Baker Street.
Od Luton Airport
Když se dostanete na letiště London Luton, chytit zdarma Luton letiště kyvadlovou dopravu z místa mimo terminál v zátoce 1. Tím se dostanete na Luton Airport Parkway nádraží asi za 10 minut.; Odtud se můžete dostat vlakem na jih First Capital Connect do London First Capital Connect vlakového nádraží. Vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete London Kings Cross Station.Transfer na londýnské metro a nastoupit na západ Circle Line vlak a vystoupit na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed Street. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace. Další možností je objednat (předem) transfer autobusem na Victoria a Baker Street. Z Londýna železničních stanic nebo na kteroukoli

UNDERGROUND STOP: Central Line: Jeďte metrem a vystupte na Lancaster Gate stanici. Ukončení stanice doleva, odbočte vlevo na Westbourne Street. Westbourne Street se stává Sussex Gardens pak Westbourne terasa. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.
Circle Line / District Line / Bakerloo / Hammersmith / Město: Jeďte metrem a vystupte na nádraží Paddington. Pokud opustíte stanici na Praed Street, odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace. Pokud ukončíte u východu kanálu chodit po schodech nahoru. Odbočte vlevo a pěšky dolů, až přijedete do Westbourne terasu. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.