X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 77%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google Paddington je velmi dobře známá oblast v Londýně, jen kousek pěšky od Hyde Parku. To je velmi používán cesta pro taxi, takže ochabující kabiny je zde snadné.

Používáte-li trubku, Paddington Station z linky Circle je nejbližší stanice na našem majetku, jen asi 200 metrů, ale také Lancaster Gate od střední linie je velmi blízko, ne více než 300 metrů. Queensway, Bayswater a Royal Oak nejsou tak daleko.

Z letiště Heathrow:
Postupujte podle značek na letiště, dokud se nedostanete na Heathrow Express palubní platformy. Obsah Heathrow Express, který vás vezme na nádraží Paddington za 18 minut. Konec stanici na Praed Street. Odbočte doprava a pokračujte rovně. Praed Street se Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.

Z letiště Gatwick:
Postupujte podle značek označující Gatwick Express vlak. Take tento vlak, dokud se nedostanete na Liverpool Street Station (30 minut). Přepnout na londýnské metro a lepenky Central Line vlaku na západ Ruislip, Northoltu Ealing Broadway nebo White City, a vystupte na stanici Lancaster Gate. Ukončení stanice vlevo, odbočit vlevo na ulici Westbourne. Westbourne Street stane Sussex Gardens a pak Westbourne Terrace. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.

Z letiště Stansted:
Postupujte podle značek označující Stansted Express vlak. Take tento vlak, dokud se nedostanete na Liverpool Street Station (45 minut). Přepnout na londýnské metro a lepenky Central Line vlaku na západ Ruislip, Northoltu Ealing Broadway nebo White City, a vystupte na stanici brány Lancaster. Ukončení stanice vlevo, odbočit vlevo na ulici Westbourne. Westbourne Street stane Sussex Gardens pak Westbourne Terrace. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.

Z letiště Luton:
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, chytit zdarma Luton letiště kyvadlovou dopravu ze zemí mimo terminálu na Bay 1. Tím se dostanete do stanice Luton Airport Parkway zhruba za 10 minut. Odtud se můžete dostat First Capital Connect vlak southbound do Londýna First Capital Connect vlakového nádraží. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete London Kings Cross Station (45 minut). Transfer na londýnské metro a lepenky západ Circle na železniční trati na High Street Kensington. Vystoupit na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed Street. Odbočte doprava a pokračujte rovně. Praed Street se Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.

Od vlakového nádraží v Londýně nebo jakékoliv stanice metra:
Central Line: vzít metro a vystupte na stanici Lancaster Gate. Ukončení stanice vlevo, odbočit vlevo na ulici Westbourne. Westbourne Street stane Sussex Gardens pak Westbourne Terrace. Jděte rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.

Circle Line / Okres Line: vzít metra a vystupte na nádraží Paddington. Konec stanici na Praed Street. Odbočte doprava a pokračujte rovně. Praed Street se Craven Road. Odbočit vpravo na Westbourne Terrace a jít rovně, dokud číslo 100-102 Westbourne Terrace.