X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Equity Point Lisboa

Travessa do Fala-S� 9, Lisabon, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Travessa do Fala-S, číslo 9

Z letiště (BUS):

Vezměte Aerobus a vystupte na Restauradores. Cesta trvá 20 minut a jízdné je € 3,50 (to je platné po dobu 24 hodin v autobusech a tramvajích!)
Taxíkem: To bude stát 12-16 o víkendech a noční době. Zakupte si Taxi voucher v cestovním ruchu stolu na letišti. Dejte směry toTravessa dělat Fala-S číslo 9. (v blízkosti Praa da Alegria)

Z letiště (metro):
45 min. 1,40 - Metro - Vezměte směr červená linie So Sebastio (poslední zastávka). Změnit na modré linie (stále tak Sebastio) a vzít směr Santa Apolnia. Vystoupíte na Restauradores.
20 min. 3,5 - Vezměte Aerobus a vystupte na Restauradores
15 min. 12-16 o víkendech a večer - taxi -. Dávat pokyny Travessa do Fala-S, číslo 9. (v blízkosti Praa da Alegria). Poté, co v prAA da Alegria, taxi musí jít rovně nahoru a odbočit vlevo na Santo da Antnio Glria. Po dvou blocích, název ulice změní na Travessa do Fala-S.


Od vlakového nádraží Santa Apolnia:
Metrem: po modré značce ve směru Amadora Este a vystupte na Restauradores. Cesta trvá sedm minut, jízdenka stojí 1,40.
Autobusem: autobusem číslo 759 a vystupte na Restauradores. Cesta trvá 10 minut a stojí 1,80.
Taxíkem: Dejte nasměrování k Travessa do Fala-S, číslo 9. (v blízkosti Praa da Alegria). Cesta trvá 10 minut a měl by stálo 8.

Z Gare do vlakové nádraží Oriente:
Metrem: mít červenou čáru, aby tak Sebastio, a pak se změní na modrou čáru děje ve směru na Santa Apolnia. Odejít na Restauradores. Cesta trvá 25 minut a jízdné je 1,40.
Taxíkem: Dejte nasměrování k Travessa do Fala-S, číslo 9. (v blízkosti Praa da Alegria) Cesta trvá 15 minut a měl by stát kolem 15.

Od Sete Rios Vlakové nádraží / autobusové nádraží:
Metrem: po modré značce ve směru Santa Apolnia a vystupte na Restauradores. Cesta trvá 15 minut a jízdné je 1,40.
Taxíkem: Dejte nasměrování k Travessa do Fala-S, číslo 9 (v blízkosti Praa da Alegria). Cesta trvá 25 minut a bude stát asi 9.

Když se v Restauradores!
Odejít na Restauradores, a na opačné straně Hard Rock Café máte Elevador da Glria, typické žluté tramvaje v Lisabonu. Sledujte tramvaj cestu do kopce a zapněte třetí na pravé straně. Ten malý čtverec se nazývá Largo da Oliveirinha. Jděte kousek dál a uvidíte Travessa do Fala-S. Budeme na číslo 9, růžové budovy na levé straně! Vítejte na Equity Point Lisboa!