X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Enjoy Inn

39 Qiyi Street, Bayi Lower Section, Lijiang, Čína

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 70%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Nejdříve jděte na Lijiang č. 1. Střední škola 丽江 市 第一 高级中学 (简称 "市 一 中) (Shiyizhongxue)

Od školy se zde, že je to méně než 5 minut chůze. Jděte rovnou do starého města podél potoka. Enjoy Inn bude na levé straně po 300 metrech.

Z autobusového nádraží:

- Lijiang První Terminál vysoká autobusové nádraží 丽江 高 快 客 运 站 (Lijiang Gaokuai Keyunzhan):

Vezměte mini bus č.3-8 Lijiang č. 1. Střední škola 丽江 市 第一 高级中学 (简称 "市 一 中) (Shiyizhongxue)

- Lijiang Terminál autobusové nádraží 丽江 客运站 (Lijiang Keyunzhan):

Vzít si taxi do Lijiang č. 1. střední školy o 10-15RMB


Z vlakového nádraží:

Vezměte soukromou Minibus (modrý minibus), který najdete na pravé straně, když se dostanete z vlakového nádraží) do Lijiang č. 1. Střední škola 丽江 市 第一 高级中学 (简称 "市 一 中) (Shiyizhongxue). nebo si vzít taxi.
Přijedete-li do Lijiang vlakem a potřebujete pick-up od vlakového nádraží, prosím, sdělte nám své číslo vlaku, čas příletu a vaše jméno, jeden den předem e-mailem nebo telefonicky. Jsme schopni zajistit auto, aby vás vyzvednout z vlakového nádraží k našemu penzionu. Je to 40RMB za auto může auto mít maximálně 6 osob.Z letiště:
Jeďte autobusem na letiště (Lijiang 20RMB), bude se dostanete přímo na Lantian Hotel Shangri na avenue ve městě Lijiang nového města. Tam si můžete vzít taxi nebo mini autobus č. 3-8 na Lijiang č. 1. Střední škola 丽江 市 第一 高级中学 (简称 "市 一 中) (Shiyizhongxue)

Přijedete-li do Lijiang letadlem a je třeba pick-up z letiště, prosím, sdělte nám vaše jméno, číslo letu, čas příletu a kde budete létat od, jeden den předem e-mailem nebo telefonicky. Jsme schopni zajistit auto k vyzvednutí vás z letiště do našeho penzionu. Je to 80RMB za auto může auto mít maximálně 6 osob.Z velké vodní kola, chůze na jih podél Dong Da ulici 东 大街, dokud se nedostanete Si Fang Jie náměstí 四方街. Odtud pěšky asi 10 minut po ulici Qiyi 七一 街 dokud se nedostanete na jižní gate bridge 南门 桥 (Nam Muži Qiao) na levé straně, tam přejedete most a vzít další doleva. Najdete Enjoy Inn po 20m na ​​levé straně.

Adresa: No.39 Qiyi Jie Bayi Xiaduan ve staré části města Lijiang (丽江 古城 七一 街 八 一下 段 39 号)