X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Enchoro Wildlife Camp
YHA

PO BOX 4473-00200 Nairobi, Ralph Bunche Road, Narok, Masai Mara, Keňa

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Enchoro Wildlife Camp Masai Mara Keňa - Relax ve velkém stylu a pohodlí ...
Máte nenasytnou žízeň po dobrodružství v Keni? Máte rádi, že venku jako v Masai Mara v Keni? Myslíte si zakládáme si na tom, že dobře-cestoval? Je-li odpověď na některou z nich ano, Zaregistrujte se a volně žijících živočichů safari výlet do Keni a dívat se na 8. divů světa na národní Game Reserve migrace pakoňů zájezdu Masai Mara s Enchoro Wildlife Camp.
Enchoro Wildlife Safari Camp Vám nabízí ty nejlepší Youth Hostel ubytování a výlety safari v čistých, pohodlných, bezpečných a uvolněné prostředí a v rozpočtu semifinále luxusní ubytování v Masai Mara National Reserve na všechny cestující jako nezávislé cestovatele rozpočtu, školní skupiny, tak pro turisty z každého charakteru a návštěvníky safari Keňa.
Máme několik typů ubytování, které vyhovují potřebám různých cestujících. Například, Enchoro Bush Camp je dobře nastaven pro rodiny s dětmi, protože safari kempu je částečně oplocen a děti mohou volně pohybovat v naprostém bezpečí v mezích tohoto rozpočtu stanovém táboře během dne.
Camp je určen pro rozpočet cestovatele, skupiny každého přírody cestují společně, tento tábor je ideální pro velké rodiny s dětmi (děti od 2 a 1/2 let 12 let a starší), přátelé, nebo malé team-stavební skupiny.
Zdvořilý vítáni
Naše safari průvodci řidič vás bude informovat o své pre-placené aktivity, které jsou ranní safari v Mara a odpolední disky a západ slunce nápoje v národní rezervě. Vrchní číšník vás bude informovat o jídle, atd., a vedoucí tábora, bude informovat vás o pravidlech tábora, nejdůležitější je, že mezi soumraku do úsvitu, host musí být vždy v doprovodu mezi veřejných prostorách a stany . Jelikož se jedná o otevřený kemp, dravci mohou chodit kdykoliv. Rezervujte si polo luxusní levné ubytování v Masai Mara a cestovní aktivity Masai Mara přes mládežnické ubytovny cestovat centrum a koupit plnou penzí a zlevněné speciální balíčky aktivity.
Co budete milovat o tomto táboře
= Velmi prostorné a luxusní stany, s pohodlnou postelí, kvalitními lůžkovinami, atd. a velkou koupelnou a vybavením.
= Pohledy ze stanů jsou krásné.
= Jídla jsou odborně připravuje zkušený šéfkuchař.
= Jídelna personál je nádherně pozorný a efektivní.
= Nastavení tábor je opravdu krásná.
= Na štáby jsou velmi přátelští.
= Příležitost vykonávat dobrovolnou činnost v komunitního rozvoje v rámci Masai Společenství.
Enchoro Wildlife Tented Camp je bezesporu velmi krásné safari kemp, postavený poskytovat polo luxusní, levné ubytování, zatímco dopad na pouzdro tak málo, jak je to možné, jak se staráme o naše životní prostředí, a věříme, že zachování obou volně žijících živočichů a životního prostředí, které používáme solární osvětlení.
Stany jsou vyrobeny z khaki, plátno, místní dřevo se používá pro budovy, a splyne krásně.
Se vám bude líbit naše jídlo, kvalita výrobků (složek), používaných byl jednoznačně top-notch, a jsou vynikající. Náš šéfkuchař je vysoce uznávané kuchař v Keni, a jeho jídla jsou opravdu vynikající.
Pro více informací nebo rezervace na ubytování nebo naše zájezdy neváhejte se na nás obrátit.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Enchoro Wildlife Camp Located at PO BOX 4473-00200 Nairobi, Ralph Bunche Road, Narok, Masai Mara.
Enchoro Wildlife Camp
Kenya
Masai Mara 00200 PO BOX 4473-00200 Nairobi, Ralph Bunche Road, Narok
0% 0
-1.5125258 35.3421163
Enchoro Wildlife Camp
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 3 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc