X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Elizabeth Bridge Hostel

Kossuth Lajos u. 14-16, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


51%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 40%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 40%Atmosféra
  • 40%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme v Kossuth Lajos ulici, která je hlavní ulice v Budapešti a to se připojí do Elizabeth mostu. V okolí hotelu se můžete dostat spoustu známých míst výstavné pěšky: vrch Gellert a na Citadell, Gellért lázeň, Budínský hrad s Matyášův kostel, Rybářská bašta, Parlament, Dunaj Avenue, bazilika svatého Štěpána, synagoga, Národní muzeum a další. Pokud si chcete koupit suvenýry, ulice Vaci (slavné nákupní ulice) je asi 50
metrů daleko od hostelu. Můžete dosáhnout dalších částí Budapešti s trasami metra 2 (červená) a 3 (modrá). Můžete hop na různých autobusů a tramvají téměř před hostelem k dosažení další zajímavá místa.

Trasy:

Jak se k nám dostanete z letiště Ferihegy:

Vezměte na letiště autobusem (200E) na konečnou zastávku (Kobanya-Kispest) a po modré metro na Ferenciek tere.
Od Ferenciek tere, v horní části pohyblivých schodů se výstup na pravé straně. Projděte až k ulici dosáhnout domu očíslovány 14-16. Stiskněte zvonek 90. Najdete Hostel na 3. patře.

Pokud si přejete, aby se letiště za 20 euro, dejte nám prosím vědět, když si rezervovat postel na nás. Informujte nás o tom předem a my poslat auto vyzvednout vás na letišti přímo.

Jak se k nám dostanete z vlakového nádraží Keleti a Deli:

Jeďte červenou metrem a chytit červenou linkou metra do Astoria. Vezměte eskalátoru nahoru a chodit na krajně pravicové východu.
Jděte rovně 70m, dokud se nedostanete do domu, číslo 14-16. Stiskněte zvonek 90. Najdete Hostel na 3. patře.

Jak se k nám dostanete z Népliget autobusového nádraží a vlakového nádraží Nyugati:
Vezměte modrou linkou metra do Ferenciek tere. Od Ferenciek tere, v horní části pohyblivých schodů se výstup na pravé straně. Projděte až k ulici dosáhnout domu očíslovány 14-16. Stiskněte zvonek 90. Najdete Hostel na 3. patře.