X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do El Clandestino

C/Mirador de Rolando n� 16, Granada, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 71%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 61%Čistota
  • 66%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nádraží:

Autobusem SN1 a dostat se v Avenida de la Constitución. Chůzi držet rovně směrem k spanigh vlajce na konci ulice. Na levé straně uvidíte zahradu, je to Parque del Triunfo. Vezměte Hospicio Av jen na straně parku, jděte do toho až do konce (park bude na levé straně a minete nemocnici Skutečné budovu). Postupujte získat Real de Cartuja ulici, jděte do toho a vzít první na pravé straně, Cuesta de San Antonio ulici (tam je tetování obchod na rohu). Jděte do asi 10 metrů a uvidíte schodiště na levé straně. Získejte schodiště a budete v naší ulici, Calle Mirador de Rolando. Jsme na levé straně číslo 16. Většina lidí neví, na ulici, ale velký chata domy plochu na vrcholu kopce, které mají téměř stejný název !, takže pokud ptát na cestu jim říct, ať Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio, jinak by vás vedou k vrcholu kopce chata domů.

Z chůze vlakového nádraží:

Dostaňte se na hlavní silnici Avenida de la Constitución a odbočit vpravo. Při příjezdu na náměstí s velkou španělskou vlajkou, budete mít na Jardines del Triunfo (velká zahrada oblast). Vezměte Hospicio Av jen na straně parku, jděte do toho až do konce (park bude na levé straně a minete nemocnici Skutečné bulding. Postupujte získat Real de Cartuja ulici, jděte do toho a vzít první na pravé straně, Cuesta de San Antonio ulice (je tetování obchod na rohu). Jděte do asi 10 metrů a uvidíte schodiště v levém boku. Získat schodiště a budete v naší ulici, Calle Mirador de Rolando. Jsme Na levé straně číslo 16. Většina lidí neví, na ulici, ale velký chata domy plochu na vrcholu kopce, které mají téměř stejný název !, takže pokud ptát na cestu jim říct, ať Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio, jinak by vás mohly vést k vrcholu kopce chata domů.

Taxíkem:
Většina taxikáři neznají ulici, ale velký chata domy plochu na vrcholu kopce, které mají velmi podobný název !, takže pokud brát taxi je buď Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio ulicích říct, jinak by vás mohly vést k top kopec chata domy. Musí přijmout Carretera de Murcia a potom Cuesta de San Antonio ulice jít dolů. Zastavte se v dolní části Cuesta de San Antonio uvidíte schodiště na levé straně. Jděte nahoru a budete v naší ulici Calle Mirador de Rolando. Jsme na levé straně číslem 16.