X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do El Clandestino

C/Mirador de Rolando n� 16, Granada, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 77%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového a vlakového nádraží:

Autobusem č. 3 nebo 33 a dostat se v Jardines del Triunfo zastavení (Triunfo zahrady). Uvidíte velkou Spanigh vlajku a do zahrady za sebou. Vezměte Hospicio Av jen v části parku, klidně až do konce (park bude na levé straně a budete míjet nemocnice skutečné budovy. Postupujte získat Real de Cartuja ulici, jděte do toho a vzít první z nich na pravé straně, Cuesta de San Antonio ulice (je tetování obchod na rohu). Jděte asi 10 metrů a uvidíte schodiště na levé straně. Získejte schodiště a budete v naší ulici, Calle Mirador de Rolando. Jsme na levé straně číslo 16. Většina lidí neví, na ulici, ale velký domek domy plochu na vrcholu kopce, které mají téměř stejný název!, takže pokud se ptát na cestu jim říct buď Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio, jinak by mohlo vést vás na vrchol kopce domů chata.

Chůze od vlakového nádraží v:

Seznamte se s hlavní silnice Gran Via de Coloni k centru města (katedrála). Při příjezdu na náměstí s velkou španělskou vlajkou budete na Jardines del Triunfo (velká plocha zahrady). Vezměte Hospicio Av jen v části parku, klidně až do konce (park bude na levé straně a budete míjet nemocnice skutečný budova. Postupujte získat Real de Cartuja ulici, jděte do toho a vzít první z nich na pravé straně, Cuesta de San Antonio ulice (je tetování obchod na rohu). Jděte asi 10 metrů a uvidíte schodiště na levé straně. Získejte schodiště a budete v naší ulici, Calle Mirador de Rolando. Jsme na levé straně číslo 16. Většina lidí neví, na ulici, ale velký domek domy plochu na vrcholu kopce, které mají téměř stejný název!, takže pokud se ptát na cestu jim říct buď Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio, jinak by mohlo vést vás na vrchol kopce domů chata.

Taxíkem:
Většina taxikáři neznají ulici, ale velký domek domy plochu na vrcholu kopce, které mají velmi podobné jméno!, Takže pokud se vezme taxi říct jim, ať Real de Cartuja nebo Cuesta de San Antonio ulice jinak by vést k top domy kopec chata. Musí vzít Carretera de Murcia a pak Cuesta de San Antonio ulice jít dolů. Zastavte se v dolní části Cuesta de San Antonio uvidíte schodiště na levé straně. Jděte nahoru a budete v naší ulici Calle Mirador de Rolando. Jsme na levé straně číslem 16.