X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Egans House

7-9 Iona Park, Glasnevin, Dublin, Irsko

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 67%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google 1. Z letiště v Dublinu.
Autobusy číslo 41 a 16. Všechny autobusy z letiště projít po stejné trase. Zastávka Egans Dům se nachází na Drumcondra ulici těsně před železničním mostem. Přímo naproti této stanice je svatý Alfons Road: odbočit vpravo na druhém kruhovém objezdu a budete na Iona parku a Egans Dům je na levé straně.
Autem mít MI na Dublin City Centre a cestovat po cca 8 km, pokud jde o Drumcondra Road. Otočte se na Fagan Pub na Hollybank Road právo. Po silnici kolem a vezme poslední doleva (na křižovatce) na silnici, která bude Iona Park. Egans Dům je na pravé straně.

2. Z centra města.

Bus Čísla 4, 9, 40, 140 z OConnell ulici (GPO strana) a vystupte na Hart rohu. Přejděte na Iona Road a vzít 1. odbočit doleva na Iona parku a Egans Dům je na levé straně.

Autem pokračovat do konce roku O'Connell Street, se doleva a pak 1. vpravo. Pokračujte rovně až na hlavní spojovací a semafory. Odbočit vpravo na hlavní světelné křižovatce, po značek na letiště a vy jste nyní na Dorset Street, která pokračuje na Drumcondra Road. Jděte pod železniční most (na Quinna Pub), a vzít levou zatáčku po semaforech. To je Alphonsus silnice, která vede do Iona Road. Zapněte na druhém kruhovém objezdu na Iona Park právo.

3. od trajektového přístavu.

Autem odbočte vpravo a postupujte podle značek na letiště. Pokračujte rovně přes několik semafory, až přijedete na konec Clonliffe Road. Odbočit vpravo na hlavní světelné křižovatce (uvidíte Quinns Pub před vámi), pokračujte tímto hospody a vzít 1. doleva po pěších světel na palubu Alphonsus Road. Zapněte na druhém kruhovém objezdu na Iona Park právo.