X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Edinburgh Central Youth Hostel

9 Haddington Place, Edinburgh, Skotsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem:
V ubytovně mládeže je krátký 15 minut chůze od nádraží Waverley. Konec vlakové nádraží Waverley na Princes Street. Kříž a odbočit vpravo podél Princes Street. Odbočit vlevo na St James nákupního centra a pěšky podél Leith Street se Pikardie Place kruhový objezd. Pokračujte po Leith Walk cca. 400 metrů najít ubytovnu na rohu u Haddington Place na Leith Walk.

Autobusem a tramvají:
Od St Andrews autobusového nádraží, nebo York Place na tramvaj je mládežnický hostel je jen 5 minut chůze od hotelu. Konec autobusové nádraží na York Place. Procházka podél York Place se Pikardie Place kruhový objezd. Odbočit vlevo na kruhovém objezdu a pěšky podél Leith Walk pro přibližně 400 m najít ubytovnu na rohu u Haddington Place na Leith Walk.

Vzduchem:
Z letiště Edinburgh mít službu AIRLINK 100, který běží 24 hodin denně a trvá cca 25 minut od letiště do Waverley Bridge. Odtud pokračujte na Princes Street.Turn vpravo podél Princes Street a pak doleva na St James nákupního centra a pěšky podél Leith Street se Pikardie Place kruhový objezd. Pokračujte po Leith Walk cca. 400 m, najít ubytovnu na rohu u Haddington Place na Leith Walk.

Autem:
Ze severu & Západ podle značek pro centrum města a cestovat po Queen Street, na York Place. Na kruhovém objezdu první výjezd na Leith Walk. Edinburgh Central Youth Hostel se nachází 400 metrů od kruhového objezdu na levé straně, na rohu Haddington Place na Leith Walk a Annadale Street.

Z jihu a východu následovat A1 směrem k centru města blížící město přes Leith Walk. Hostel Youth se nachází na rohu Haddington Place na Leith Walk a Annadale Street.

Upozorňujeme, že není parkoviště u hostelu, ačkoli tam jsou omezené parkování na ulici v blízkosti zařízení. Nejbližší parkoviště se nachází v Greenside NCP, jen pár minut chůze od hostelu na ulici Leith