X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Edinburgh Central Youth Hostel

9 Haddington Place, Edinburgh, Skotsko

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 81%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem - hostel je krátký 15 minut chůze od stanice Waverley.
Ukončete Waverley Station na Princes Street. Kříž a odbočit vpravo podél ulice Princess Street. Odbočit vlevo na nákupní centrum St James a pěšky podél Leith Street se Pikardie Place kruhový objezd. Pokračujte po Leith Walk cca. 400m, najít hostel na rohu v Haddington Place na Leith Walk.

Autobusem z autobusového nádraží St Andrews, hostel se nachází jen 10 minut chůze.
Opusťte autobusové nádraží na York Place. Procházka podél York Place se Pikardie Place kruhový objezd. Odbočit vlevo na kruhovém objezdu a chodit po Leith Walk pro cca 400m najít hostel na rohu v Haddington Place na Leith Walk.


Letecky z letiště v Edinburghu
Vezměte si službu AirLink 100, který běží 24 hodin denně a trvá cca 25 minut od letiště do Waverley Bridge. Jízdné od 3.50 jedno nebo 5 návratu.

Od Waverley Bridge pokračovat na Princes Street. Odbočit vpravo podél Princes Street a pak doleva na nákupního centra St James a pěšky podél Leith Street se Pikardie Place kruhový objezd. Pokračujte po Leith Walk cca. 400m, najít hostel na rohu v Haddington Place na Leith Walk.

Autem

Ze severní a západní podle značek do centra města a cestovat po Queen Street, na York Place. Na kruhovém objezdu mít první výjezd na Leith Walk. Edinburgh Central se nachází 400 metrů od kruhového objezdu na levé straně, rohu Haddington Place na Leith Walk & Annadale ulici.

Z jihu a východu sledovat A1 směrem k centru města se blíží do města přes Leith Walk. Hostel se nachází na rohu Haddington Place na Leith Walk & Annadale ulici.

Vezměte prosím na vědomí, že je zákaz parkování u hostelu. K dispozici jsou omezené na ulici parkoviště v blízkosti hostelu. Nejbližší parkoviště se nachází v Greenside NCP, jen pár minut chůze od hostelu na Leith Street