Zdarma WiFi

Edinburgh Backpackers

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9822 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Těšíme se, že vás přivítáme v našem krásném městě!

Před rezervací u nás si přečtěte „Věci, které je třeba vzít v úvahu“!

Máme 48hodinové storno podmínky – pokud si přejete zrušit, musíte nám to oznámit 2 dny před datem příjezdu.

Žádná představení nebudou účtována v plné výši.

Při check-inu je vyžadován státem vydaný průkaz totožnosti

Příjezd: 14:00

Odhlášení: před 10:00

* Skupinové rezervace pro více než 8 osob nás musí kontaktovat přímo a provést rezervaci. Uvědomte si, že pokud provedete rezervaci online pro skupinu, vaše rezervace bude zrušena.

* Neakceptujeme rozlučky se svobodou a vyhrazujeme si právo odmítnout ubytování takovým skupinám.

* Nemůžeme zaručit, že skupiny budou ubytovány společně. To závisí na dostupnosti.

* Ne do 12 let v našich ubytovnách za žádných okolností.

* Žádné osoby mladší 18 let v našich kolejích, všichni 12-18letí musí být rezervováni v soukromém pokoji s dospělou osobou.

* Upozorňujeme, že Edinburgh Backpackers nemá úschovnu jízdních kol.

Edinburgh Backpackers Hostel je zábavný hostel zaměřený na mladé a mladé batůžkáře, kteří si chtějí užít v Edinburghu. Máme 4 samostatné budovy skládající se z různých kolejí a soukromých pokojů na nejlepším místě v Edinburghu! Jsme hrdí na náš přátelský a vstřícný přístup a jsme vždy po ruce, abychom vám doporučili naše oblíbené atrakce, historická místa, hospody, kluby, restaurace a místní podniky.

Před rezervací u nás přejděte dolů a přečtěte si *věci, které je třeba si poznamenat*

*Vzhledem k historické povaze našich budov máme hodně schodů a žádný výtah - buďte připraveni stoupat!
* Nejlepší umístění ve městě
*Skříňky k dispozici ve všech dor (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Umístění

Nejnovější recenze

Nádherný
16. 8. 2021
Great, modern and clean hostel in the middle of Edinburgh.
Žena, 25-30
28. 4. 2018
Super lokace...blízko všech památek a velice blízko nádraží (tedy i na bus na letiště). Měla jsem jednolůžkový pokoj (všechny soukromé pokoje jsou v pátém patře). Bohužel hostel nemá výtah, což byla jediná nevýhoda. Sprcha byla čistá, ale teplota byla mezi studenou a příliš horkou. Hostel jsem použila na přespání kvůli brzkému letu.
Žena, 25-30
Nádherný
16. 4. 2018
Everything was totally great! I was staying with my friend just for one night before flight in mixed dorms (for 8 people), everyone was quiet and considerate, so we had a perfect deep sleep =) The staff was really nice and helpfull, no matter what time it was. Also the location is perfect, hostel in centre of Edinburgh, at beautifull place, close to central Edinburg bus station. I definitely recommend staying at backpackers :)
Smíšená skupina, 18-24

Zařízení