X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Edinburgh Backpackers

65 Cockburn St, EH1 1BU, Edinburgh, Skotsko

80%Hodnocení

 • 79%Hodnota za peníze
 • 81%Zabezpečení
 • 97%Umístění
 • 85%Zaměstnanci
 • 76%Atmosféra
 • 70%Čistota
 • 73%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Edinburgh Backpackers Hostel má více než 18 dvoulůžkových a dvoulůžkových pokojích ve čtyřech samostatných budovách v nejlepší umístění ve městě.

Máme také světlé, čisté a prostorné koleji pokoje.

V naší hlavní budově máme řadu prostorných kolejí, toulat se ve velikosti od pěti do 14 lůžek. K dispozici jsou také tři "ateliérové" soukromé pokoje se nachází v nejvyšším patře. Tato stavba má plně vybavenou kuchyň, TV místnost (TV s programy Sky) a herna s kulečníkem ().

Pokud jste na trhu pro něco, klidné máme tři samostatné budovy, které obývá naše soukromé pokoje. Máme velký výběr standardních a dvoulůžkovými / dvoulůžkových pokojů a několik třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Tyto stavby jsou velmi oblíbené u párů a malé skupiny.

Snažíme se nabídnout živou atmosféru, příjemný personál znalý, příznivé ceny a pohodlný pobyt, s bezplatným Wi-Fi, 24-hodinová recepce a skříňky (vklad přijmout) pro každého.

My se nachází v samém srdci historického Starého Města, jen kousek od Royal Mile. Hostel se nachází v pěší vzdálenosti od všech hlavních turistických atrakcí a Edinburghu divoké noční život.

Všichni zaměstnanci mají rozsáhlé znalosti z nejlepších a nejlevnějších míst k jídlu, pití a party v tomto vzrušujícím městě. Hosté jsou vyzváni, aby s námi na některý z našich pravidelných nocí, a vyzvednout naše mozky za nejlepší místa jít za své noci ven. Tento hostel je provozován batohem na zádech baťůžkáře!

Pokud nemáte pocit, že vaření máme velkou kavárnu přímo vedle hostelu. Southern Cross Café nabízí 15% slevu na všechny ubytovny hosty a dělají fantastickou skotské snídaně jen za 3,95 libry. V kavárně je také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu!

Vezměte prosím na vědomí, že nebudeme akceptovat pod 18s v našich ložnicích, pokud celý pokoj je rezervován pro tuto rodinu / skupinu.

Prosím, přečtěte si naše věci poznámka pod před rezervací.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • Společenská místnost
 • Kuchyň
 • Včetně ložního prádla
 • Úschovna zavazadel
 • Kulečník
 • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 2 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Edinburgh Backpackers Located at 65 Cockburn St, EH1 1BU, Edinburgh.
Edinburgh Backpackers
Scotland
Edinburgh EH1 1BU 65 Cockburn St, EH1 1BU
80% 4360
55.9506175 -3.1889104
Edinburgh Backpackers
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     8 lůžek Dámské Ložnice     16 lůžek Pánská Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     14 lůžek Smíšené Ložnice     16 lůžek Smíšené Ložnice     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna