X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Econtel

Bodenseestrasse 227, Mnichov, Německo

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z hlavního vlakového nádraží (Hauptbahnhof) vzít S8 ve směru Herrsching. 7. zastávka je Neuaubing. Odbočit vpravo do Bodenseestraße - pouhých 5 minut pěšky od S8 zastavení Neuaubing.
Z letiště S8 směr Herrsching. Vystoupíte na Neuaubing.

Autem:
Z letiště v Mnichově
Jeďte po dálnici / silnici ve směru na Mnichov a v místě změny "Munich Nord" na dálnici / silnici 99 ve směru Stuttgartu. Odejít na 'Freiham Mitte ".

Již od Stuttgart / Augsburg (BAB 8)
Na motorwy / dálnice bodu "Munich West / Lochham" změna na dálnici / higway 99 ve směru "Lindau". Odejít na 'Freiham Mitte ".

Již od Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96)
Na motorwy / dálnice bodu změna "Munich Jihozápad 'na dálnici / higway 99 ve směru" Stuttgart ". Odejít na 'Freiham Mitte ".

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
Na motorwy / dálnice bodu změny "Munich Jihu" na dálnici / higway 99 a po ní až do odchodu na "Freiham Mitte".

Od východu "Freiham Mitte" disk ve směru Pasing / Neuaubing a budete mít přímo na "Bodenseestraße". Po cca. 5 km uvidíte hotel na levé straně.

Již od města Mnichov města
Z náměstí Karlsplatz se Bayerstraße ve směru hlavní nádraží / Pasing / Augsburg. Po silnici úžinu na. Bayerstrasse se pak stává Landsbergerstrasse a pak Bodenseestrasse. Po cca. 11km uvidíte hotel na levé straně, hned vedle Mc Donalds.