X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ecomama

Valkenburgerstraat 124, Amsterodam, Nizozemí

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Veřejná doprava z letiště Schiphol AMS: Vezměte jakýkoliv vlakem do Amsterdamu hlavního nádraží. Cestovní doba je patnáct až dvacet minut. Vstupenky lze zakoupit od automatech na jízdenky v letištní vlakovém nádraží. Jedním ze způsobů, vstupenky jsou k 4,40 eur. Z Amsterdamu centrální stanice postupujte podle pokynů výše.

Veřejná doprava od hlavního nádraží v Amsterdamu:
Procházka z přední vchod do stanice doleva, dokud neuvidíte modrou značku s velkým "M", které stojí za Metro. Jděte po schodech dolů do stanice metra. Na levé straně uvidíte check-in brány. Předat tyto s platnou jízdenkou, kterou lze zakoupit ve stanici na Euro 2,80 (24 hodin veřejnými tickers dopravy jsou Euro 7,50). Jděte po schodech dolů a vzít číslo Metro 51, 53 nebo 54 (Nestarejte se o směru).
Vystupte z metra na "Waterlooplein". Když vystoupíte z vlaku, podívejte se na modré směrové cedule a mít výstup, který vede k Waterlooplein. Procházka po eskalátorech a předat check-out bránu. Nyní uvidíte na snackbar před vámi. Odbočte vpravo a vzít další eskalátorech až k východu z nádraží. Na pravé straně uvidíte velký čtverec (během dne je na trhu děje). Přes ulici směrem k náměstí a hlavu na rovný (projít trhu a přes jinou ulicí), dokud se nedostanete 'Valkenburgerstraat ". Projděte ulicí asi 4 minuty, dokud se nedostanete číslo domu 124. Zde uvidíte kávu roh s názvem "Filter". Procházka v a jít do druhého stolu. Nyní jste dosáhli Ecomama Hotel.

Veřejná doprava od autobusového nádraží Amstel:
Take metro 51, 53 nebo 54 na hlavní nádraží a vystupte na zastávce "Waterlooplein". Odtud je to jen kousek pěšky (viz popis výše).

Taxi:
Vzít si taxi do Valkenburgerstraat 124. Z letiště vzdálenost 17,3 km, cesty cca. 20 minut bez provozu. Taxi by stálo kolem 45 eur za pravidelné taxi (pojme až 4 osoby), 55 eur pro minivan. Taxíky jsou povinni se obrátit na metr, která začíná na 2,65 eur. Cena za kilometr je 1,95 eur za km, doba čekání 0,32 eur za minutu. Pro minivan výchozí sazba je 5,40 eur plus 2,46 eur na km, doba čekání 0,37 eur za minutu.