X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Eco Wave Lodge

11 Gladioli Way, Kommetjie, Kapské Město, Jižní Afrika

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Veřejná doprava: Tam je pravidelný vlak, který běží z Kapského Města hlavního nádraží přímo do Fish Hoek. Od Fish Hoek, můžete buď vzít si taxi nebo můžeme zajistit dopravu (100 ZAR) pro vás, pokud si dejte nám vědět předem. To trvá 20 minut, aby se z Fish Hoek na Kommetjie.


Pro Kommetjie z letiště autem: Postupujte podle značek na dálnici N2 směrem na Cape Town Centre. Dále podél N2, dokud brány M3 na Muizenberg na levé straně. Po této dálnici a budete míjet univerzitu, Kirstenbosch a Constantia až do konce dálnice. Na T-křižovatce odbočte vpravo směrem k M64 Ou Kaapse Weg. Asi 1 km dále odbočit vlevo na "Ou Kaapse Weg". Podél této horské cestě minete přírodní rezervace a Noordhoek Silvermine. Jakmile se přes horu silnice stává M65 Kommetjie Road. Pokračovat na M65 minulosti Sun Valley a na druhém semaforu, odbočte vpravo do Kommetjie. Pokračujte rovně a budete míjet Masimumphele a Imhoff farmu až do konce Kommetjie. Uvidíte surf obchod nápis na pravé straně a obchod s potravinami na levé straně. Odbočit vpravo na surf shopu Přihlaste se do Sommerset Way a sledovat jej na 100 metrů, až se stane mečíky cesta / Gladioliusweg v pravé zatáčce. Najdete Eco Wave Long Beach u čísla 11 na pravé straně.


Pro Kommetjie od města autem: N2 začíná v centru Kapského Města na severním konci ulice Buitengracht mimo V & A Waterfront. První část N2 je sdílená s počátkem N1. Dále podél N2, dokud brány M3 na Muizenberg na levé straně. Po této dálnici a budete míjet univerzitu, Kirstenbosch a Constania až do konce dálnice. Na T-křižovatce odbočte vpravo směrem k M64 Ou Kaapse Weg. Asi 1 km dále odbočit vlevo na "Ou Kaapse Weg". Podél této horské cestě minete přírodní rezervace a Noordhoek Silvermine. Jakmile se přes horu silnice stává M65 Kommetjie Road. Pokračovat na M65 minulosti Sun Valley a na druhém semaforu, odbočte vpravo do Kommetjie. Pokračujte rovně a budete míjet Masimumphele a Imhoff farmu až do konce Kommetjie. Vidíte surf obchod nápis na pravé straně a obchod s potravinami na levé straně. Odbočit vpravo na surf shopu Přihlaste se do Sommerset Way a sledovat jej na 100 metrů, až se stane mečíky / Gladiolius způsobem na pravé zatáčky. Najdete Eco Wave Long Beach u čísla 11 na pravé straně.