X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Eazy's Place

Nyakisinde Road, Dar es Salaam, Tanzania

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Eazy je místo se nachází na okraji města Dar es Salaamu asi 12 km severně od centra města. Po příjezdu na mezinárodním letišti, nejlevnější způsob, jak se dostat do Eazy Place je podle Daladala, lokální sběrnice. Takže celá cesta není větší než 4000 TZS (2,50 USD). Budete muset odejít z areálu letiště na hlavní silnici, a pokusit se zastavit autobus jede do centra města tam. Centrum města je na pravé straně, když máte letiště v zádech. Pamatujte si, že jezdí na levé straně silnice v Tanzanii, takže budete muset přejít silnici. Podívejte se na lidi čekající na autobus a připojit se k nim. Můžete si také zkusit požádat o autobusy do města. V daladalas jsou často již načten s lidmi, jít do města, takže můžete vidět některé z nich prochází, než se dostanete na jednu. Pozor na zavazadla, s největší pravděpodobností se budou hodit to na střeše, pokud je to možné, nebo pokud budete mít štěstí, to se dostat dovnitř někde. Cestujete světlo by to mohlo fungovat. Ujistěte se, že budete mít autobus, který jede do Posta (Post Office), který je do centra města, nebo pokud budete mít štěstí a autobusy jezdí z letiště oblasti, autobusem přímo do Mwenge. Zeptejte se v okolí: daladala mpaka Mwenge? Existují náznaky, v přední části autobusu říká destinací. Pokud skončí u Posta najít autobus Mwenge, jeho kolem nebo přijíždějí brzy. To říká, že Posta a Mwenge na přední části autobusu. Ujistěte se, aby se dospělo k Posta s dostatečným předstihem před špičky, jak to bude těžké se dostat na autobus a budete muset čekat na hodinu nebo dvě, nebo tři, nebo budete muset dělat, jako místní obyvatelé: probojovat na do autobusu.

Příchodu na Mwenge najít autobus pro Tegeta. Jsou umístěny na jednom konci oblasti autobusů, blíže k čerpací stanici, že byste mohli vidět na druhé straně silnice od rozcestí. Buďte si vědomi kapesních krádeží na Mwenge dont vypadat jako nemístné cizinec. Lidé jsou pěkné, ale možná trochu plachý vůči cizincům při cestování tímto způsobem, protože není mnoho turistů dělat. Nezapomeňte mít snadný přístupné změnu pro vaše lístky. Budete muset vystoupit na Mbuyuni.

Pokud si nejste jisti, kde vystoupit, a to buď požádat vodiče, bude se ti - a ještě několik minut po absolvování Art Gallery Karibu na pravé straně (viz obrázek), budete muset vystoupit. Zde Eazy vás vyzvednout buď Bajaji nebo Pikipiki a dostanete se na své místo, které je asi 4 km od Mbuyuni.

Přijedete-li autem, můžete jít na sever přes novou Bagamoyo Road, projít Africana, dokud se nezobrazí Art Gallery Karibu na pravé straně. Můžete parkovat, dát si drink nebo něco k jídlu a zavolejte Eazy, který vás dovede na své místo.