X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Eastern Comfort Hostelboat Berlin

Mühlen Str 73-77, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google BUS: (ZOB je centrální autobusové nádraží). Prodám jeden lístek (v současné době € 2.30), a mít S-Bahn (rychlík) na "Warschauerstrasse". (Viz "Návod od Warschauerstrasse")


TRAIN: Po příjezdu na nově vybudované hlavní nádraží ("Hauptbahnhof"), budete muset vzít "S-Bahn" (rychlík) do stanice "Warschauerstrasse". (Viz "Návod od Warschauerstrasse")

Letadlem: Letiště Tegel Zakupte si letenku (v současné době 2,30). Autobusem TXL x109 Alexanderplatz ", odtud mít S-Bahn (rychlík) na Warschauerstrasse stanici. (Cca 20min od "Tegel" na "Str. Warschauer"). (Viz Návod od Warschauerstrasse)

Letadlem: letiště Schnefeld SXF:
Mimo letiště přijmout shuttlebus nebo jít pěšky (chodník se střechou) na stanici. Prodám jeden lístek (v současné době 2,30). Můžete si vzít Expresstrain (RE), který jezdí každých 30 minut na Ostbahnhof nebo vzít S-Bahn (rychlík) na Warschauerstrasse stanici. (Cca 30min od "Schnefeld" na "Warschauerstr" ) (viz Instrukce od Warschauerstrasse)


Cesta z Warschauerstrasse:

Jakmile opustíte stanici, kterou bude na mostě. Odbočit vlevo a po silnici, budete jít dolů ve směru řeky Sprévy. Když se dostanete na semaforu, přes ulici a pak přes znovu (při chůzi směrem k Berlínské zdi). Procházka podél zdi, dokud se nedostanete na druhou bránu / otevření. Uvidíte východní Comfort signage jasně. Chůze od Warschauerstrasse bude trvat asi 10 minut.

Schnefeld (Expressbus) a Ostbahnhof (menší vlakové nádraží v bývalém východním), bude výstupní stanice, pěšky směrem k hlavní silnici (Mhlenstrasse), přes silnici, odbočte vlevo a pěšky podél zdi až po dostanete východní komfort. Chůze od Ostbahnhof může trvat až 15 minut. Existuje spousta kabin mimo stanici, jízda by měla stát asi 5, pokud máte příliš mnoho zavazadel na procházku.

CAR: an "samolepky prostředí je potřeba:
http://www.umwelt-plakette.de/
všechny dálnice do Berlína dovede na Berliner Ring (A10) (dálniční okruh kolem Berlína). Vezměte si jakýkoliv východ vede vás do Berlína Zentrum, pozor na příznaky nasměrování vás k Mitte / Alexanderplatz Odtud pojedete směr Drážďany / Kpenick, od Holzmarktstr pojedete dále do. Mhlenstrasse (to je B96 na mapě) (pamatujte, že existuje mnoho "Mhlenstr v Berlíně, adresa vašeho navigačního systému je 10243 Berlin, Muehlenstr 73!) (bývalý zeď bude na pravé straně, když jedete podél Mhlenstrasse). Těsně předtím, než se dostanete na konec Mhlenstrasse, uvidíte východní komfort. Parkování je zdarma na cestách