Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Eastern Comfort Hostelboat Berlin

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.9
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 8.2
 • Zařízení 8.5

Umístění

Mühlen Str 73-77

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
BUS: (ZOB je centrální autobusové nádraží). Zakupte si letenku (AB v současné době € 2.60), a vzít S-Bahn (rychlík), aby "Warschauerstrasse". (Viz "Trasy z Warschauerstrasse")


Vlakem: Po příjezdu na nově postavené hlavní nádraží ("Hauptbahnhof"), je třeba vzít na "S-Bahn" (rychlík) do stanice "Warschauerstrasse". (Viz "Trasy z Warschauerstrasse")

Letadlem: letiště Tegel Zakupte si letenku (AB v současné době 2,60). TXL bus x 109 Alexanderplatz ", odtud mít S-Bahn (rychlík) a Warschauerstrasse stanici. (Cca. 20min od "Tegel" na "Warschauer Str"). (Viz Pokyny z Warschauerstrasse)

Letadlem: letiště Schnefeld SXF:
Mimo letiště vzít shuttlebus nebo pěšky (chodník s střechou) na stanici. Zakupte si letenku ABC (v současné době 3,20). Můžete si vzít Expresstrain (RE), který jezdí každých 30 minut na Ostbahnhof nebo vzít S-Bahn (rychlík) do Warschauerstrasse stanici. (Cca. 30min od "Schnefeld" na "Warschauerstr" ) (viz Pokyny z Warschauerstrasse)


Cesta z Warschauerstrasse:

Jakmile opustíte stanici, kterou bude na mostě. Odbočte vlevo a po silnici; budete při jízdě z kopce směrem k řece Spree. Když se dostanete na semaforu, přes ulici a pak přes znovu (jdete k Berlínské zdi). Projděte se podél zdi, dokud se nedostanete na druhou bránu / otevření. Uvidíte Eastern Comfort signage jasně. Chůze od Warschauerstrasse bude trvat asi 10 minut.

Schnefeld (Expressbus) a Ostbahnhof (menší vlakového nádraží v bývalém východním), bude výstupní stanice, pěšky směrem k hlavní silnici (Mhlenstrasse), přes silnici, odbočte vlevo a pěšky podél zdi, dokud dostanete Eastern Comfort. Chůze od Ostbahnhof bude trvat až 15 minut. Existuje spousta kabin mimo stanici; jízda by měla stát asi 5, pokud máte příliš mnoho zavazadel na procházku.

CAR: 'prostředí samolepky je zapotřebí:
http://www.umwelt-plakette.de/
všechny dálnice do Berlína dovede na Berliner Ring (A10) (dálniční okruh kolem Berlína). Vezměte si jakoukoliv exit vedoucí vás do Berlína Zentrum; pozor na příznaky nasměrovat vás na střed / Alexanderplatz .Z zde pojedete směrem Drážďany / Kpenick, z Holzmarktstr budete řídit dále do Mhlenstrasse (to je B96 na mapě) (pamatujte, že existuje mnoho "Mhlenstr v Berlíně, adresa Vašeho navigačního systému je 10243 Berlin, Muehlenstr 73!) (bývalý zeď bude na pravé straně, když jedete po Mhlenstrasse) . Těsně předtím, než se dostanete na konec Mhlenstrasse, uvidíte Eastern Comfort. Parkování je zdarma na silnici, po suvenýrů celou cestu až na nádraží Ostbahnhof (a tam, kde to není "Parkverbot" znaky).
 • Hodnota za peníze 8.9
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 8.2
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.