Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Dzajica Buk Neretva Rafting

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z vlakového nádraží Džajići ke středu Konjic:
jdete po ulici Titova do semaforu s ulicí M17 (silnice Sarajevo-Mostar), pak rovně do starého mostu (který je pouze pro pěší), starý most by měl zůstat na ty pravé straně a měl by jít rovně , stále podél ulice Titova až do dalšího můstku.
Restaurant Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překročení mostu se jde od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která body odešel Boračko jezero, rafting a na pravé straně je starý most.
Vezmeme-li levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boračko), silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitým křižovatkou u říčky zvané Bijela, stojí dopravní značka, která ukazuje vlevo Džajići, a právě Boračko jezero. Vezmeme-li doleva směrem Džajići na 4 km, podél řeky Neretvy jeden prochází 150 m dlouhý tunel, a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeky Neretvy zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice více míst, Džajići, je dosaženo.

Z autobusového nádraží dolů M17 silnice (Sarajevo- Mostar):
jeden prochází pomocí taxíků a přes hlavní most v Konjic na řeky Neretvy, která vede k Titova ulice, takže pravou zatáčku tady a jít po ulici Titova je dosaženo starý most (což je pouze pro pěší), starý most by měl pobyt na ty pravé straně a měl by jít rovně, stále ulicí Titova do dalšího mostu. Restaurant Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překročení mostu se jde od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která body odešel Boračko jezero, rafting a na pravé straně je starý most. Vezmeme-li levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boračko), silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitým křižovatkou u říčky zvané Bijela, stojí dopravní značka, která ukazuje vlevo Džajići, a právě Boračko jezero. Vezmeme-li doleva směrem Džajići na 4 km, podél řeky Neretvy jeden prochází 150 m dlouhý tunel, a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeky Neretvy zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice více míst, Džajići, je dosaženo.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.