X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Dzajica Buk Neretva Rafting

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic, Konjic, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Z vlakového nádraží Džajići ke středu Konjic:
jdete po ulici Titova do semaforu s ulicí M17 (silnice Sarajevo-Mostar), pak rovně do starého mostu (který je pouze pro pěší), starý most by měl zůstat na ty pravé straně a měl by jít rovně , stále podél ulice Titova až do dalšího můstku.
Restaurant Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překročení mostu se jde od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která body odešel Boračko jezero, rafting a na pravé straně je starý most.
Vezmeme-li levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boračko), silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitým křižovatkou u říčky zvané Bijela, stojí dopravní značka, která ukazuje vlevo Džajići, a právě Boračko jezero. Vezmeme-li doleva směrem Džajići na 4 km, podél řeky Neretvy jeden prochází 150 m dlouhý tunel, a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeky Neretvy zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice více míst, Džajići, je dosaženo.

Z autobusového nádraží dolů M17 silnice (Sarajevo- Mostar):
jeden prochází pomocí taxíků a přes hlavní most v Konjic na řeky Neretvy, která vede k Titova ulice, takže pravou zatáčku tady a jít po ulici Titova je dosaženo starý most (což je pouze pro pěší), starý most by měl pobyt na ty pravé straně a měl by jít rovně, stále ulicí Titova do dalšího mostu. Restaurant Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překročení mostu se jde od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která body odešel Boračko jezero, rafting a na pravé straně je starý most. Vezmeme-li levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boračko), silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitým křižovatkou u říčky zvané Bijela, stojí dopravní značka, která ukazuje vlevo Džajići, a právě Boračko jezero. Vezmeme-li doleva směrem Džajići na 4 km, podél řeky Neretvy jeden prochází 150 m dlouhý tunel, a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeky Neretvy zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice více míst, Džajići, je dosaženo.