X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dzajica Buk Neretva Rafting

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic, Konjic, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


100%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Z vlakového nádraží Džajići do centra Konjic:
jdete po ulici Titova k semaforu s pouliční M17 (silniční Sarajevo, Mostar), pak rovně do starého mostu (který je pouze pro pěší), starý most by měl zůstat na ty pravé straně a měl by jet rovně , stále podél ulice Titova do dalšího mostu.
Restaurace Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překračování ten most vede od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která upozorňuje vlevo Boracko jezero, Rafting a na pravé straně je starý most.
S levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boracko) silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitá křižovatka na malé řece zvané Bijela, stojí dopravní značka, která upozorňuje vlevo Džajići, a hned jezero Boracko. Vezmeme-li levou zatáčku směrem Džajići pro 4 km, podél řeky Neretvy, kdo prochází 150 m dlouhým tunelem a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeka Neretva zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice další destinace, Džajići, je dosaženo.

Z autobusového nádraží dolů na M17 silnice (Sarajevo, Mostar):
kdo prochází kolem taxi a přes hlavní most v Konjic na řece Neretva, která vede k Titova ulice, takže právo obrátit tady a jít po ulici Titova starý most je dosaženo (což je pouze pro pěší), starý most by měl zůstat na těch pravé straně a měl by jít rovně, stále podél ulice Titova do dalšího mostu. Restaurace Han se nachází hned vedle mostu ještě na ty pravé straně. Překračování ten most vede od Titova ulice Zuke Džumhura ulici a tam je dopravní značka, která upozorňuje vlevo Boracko jezero, Rafting a na pravé straně je starý most. S levou zatáčku a jít ulicí (směrem k jezeru Boracko) silnice podél řeky Neretvy, která je nyní na levé straně. Po 1 km, hotel Garden City se nachází na pravé straně, po které je důležitá křižovatka na malé řece zvané Bijela, stojí dopravní značka, která upozorňuje vlevo Džajići, a hned jezero Boracko. Vezmeme-li levou zatáčku směrem Džajići pro 4 km, podél řeky Neretvy, kdo prochází 150 m dlouhým tunelem a vedle mostu (což vede k Spiljane ne Džajići). Po absolvování by (což znamená, že řeka Neretva zůstává na ty levé straně) a 1 km od silnice další destinace, Džajići, je dosaženo.