X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Duda Hostel

Rua do Carmo, 15 Pelourinho, Salvador -Bahia- Bra, Salvador, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 72%Čistota
  • 71%Zařízení

Z autobusového nádrazí

Běh na pěsí lávky od autobusového nádrazí do centra Iguatemi a přijmout 'executivo' autobusem na Praça da Sé u autobusové zastávky mimo centrum Iguatemi.

Vystupte na poslední zastávka a chodit na 'Ladeira do Pelo' kopec, pěsky dolů z kopce a pak do 'Ladeira do Carmo' kopec. Zjistíte, ze 'Pestana Convento do Carmo' hotelu v Carmo ulici.Duda hostelu se nachází ve stejné ulici, číslo 15, jen 20 metrů od hotelu. Jak přilozené mapě.

Dalsí mozností je jet autobusem Duque de Caxias také ve stejném Terminal Mall Center, vystupte před skolou ICEIA Barbalho, pěsky dolů Cerqueira ulici Campos, dokud 'Igreja dos 15 Mistérios' kostel, a odtud do kříze Paschoal který je součástí ulice Carmo, kde se nachází duda hostelu.

Z letistě:

Vzít Letistě-Praça da Sé 'executivo' autobusem, vystupte na poslední zastávka a chodit na 'Ladeira dělat Pelo' kopec, pěsky dolů z kopce a pak az 'Ladeira do Carmo' kopec. Zjistíte, ze 'Pestana Convento do Carmo' hotelu v Carmo ulici. Duda hostelu se nachází ve stejné ulici, číslo 15, jen 20 metrů od hotelu. Jak přilozené mapě.

Dalsí mozností je jet autobusem Letistě-konec Francie, vystoupit na poslední zastávce, chodit na Museu du Ritmo de Carlinhos Brown a přijmout 'Bondinho dělat Pilar' turistické tramvají, nahoru do Bondinho, získáte na 'Carmo' Ulice, kde se nachází Duda noclehárna (číslo 15).

* Doporučujeme nasim zákazníkům, kteří přijedou po 8pm objednat nase kyvadlová doprava.

Rezervovat kyvadlová doprava, informujte nás číslo letu, datum a čas příjezdu. Podívejte se na ceny.