X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dublin Citi Hotel

46-49 Dame Street, Temple Bar, Dublin, Irsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Z letiště:

Autem
Na letišti kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second na M1 (značené Dublin), pokračovat dopředu na Swords Road N1 (značené City Centre), dále na Dorset Street horní (R804), odbočit vlevo na Church Street (R108), odbočit na Inns Quay (N4), odbočit vpravo na Grattan mostu, pokračovat dopředu na ulici parlamentu. Na druhé sady semaforů odbočit doleva na ulici Dame Street (N81), pohon přes dvě sady semaforů, Dublin Citi Hotel se nachází na levé straně.

Autobus
Vzduch-trenér odjíždí každých 15 minut mimo příletové hale. Zastávka budete potřebovat, je Trinity College. Vraťte se k hlavnímu vchodu Trinity College, silnice v přední části hlavní brány je Dame Street. Dublin Citi Hotel se nachází na půli cesty nahoru na pravé straně prošel centrální bankou.
Z letiště můžete také autobusem 16A, který jezdí každých 15 minut od příletu. Tato služba se nechat na ulici Dame Street na levé straně. Hotel se nachází na pravé straně, právě minuli centrální bankou.