X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Dream Story Hostel

47 Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 98%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Borispyl:

Taxi: můžeme zařídit taxi přijít a setkat se s Vámi na letišti a odveze vás přímo do hostelu v komfortním autě. Cena naší taxi je 27 Euro / auto. Můžete platit v hostelu příjezdem. Řidič se s tebou setká s deskou "Dream Hostel" u příletových bran a přinese vám ke dveřím našeho hostelu.
Nicméně, můžete dostat taxíkem na letiště, přímo na 20 EUR, ale nebereme odpovědnost za taxi na letiště!

MHD: bus kyvadlová doprava se dostanete z letiště do hlavního vlakového nádraží (stanice metra Vokzalna). Tyto autobusy odjíždějí každých 10-15 minut a stojí kolem 30 UAH (cca 3 eur).

Od vlakového nádraží:

Městskou hromadnou dopravou: Jeďte metrem! Stanice metra Vokzal'na je 100 metrů vlevo od vlakového nádraží hlavního vchodu. Procházka tam, koupit žeton na osobu, jít dolů po eskalátorech a vzít pravé směru jízdy vlaku. Přejít na stanici Khreschatik. Jakmile se na stanici Khreschatik, změňte řádek na stanici Maidan Nezalezhnosti a vlakem do Olimpiys'ka (Respublikansky Stadium) stanice. Ukončení stanice odbočit vpravo a po 10 m odbočte vpravo a opět opustíte podchodem. Nyní jste na Chervonoarmijs'ka ulici a budete muset chodit po pravé straně ulice 250m. Vstup Dream Ubytování je opakem KАЗКА НОВА, právo oblouku. Uvidíte náš malý znak na šedých kovových dveří.

DŮLEŽITÉ: sídlíme v budově # 47 na 4. patře. Uvidíte šedé dveře opak KАЗКА НОВА, na pravé straně oblouku. Kód na dveře je 1 a 6 slisovány (1-6 ve stejnou dobu). V některých mapách můžete najít starý název naší ulice - Velyka Vasyl'kivs'ka.