X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dream Story Hostel

47 Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Borispyl:

Taxi: můžeme zařídit taxi přijít a setkat se s Vámi na letišti a odveze vás přímo do hostelu v komfortním autě. Cena naší taxi je 27 Euro / auto. Můžete platit v hostelu příjezdem. Řidič se s tebou setká s deskou "Dream Hostel" u příletových bran a přinese vám ke dveřím našeho hostelu.
Nicméně, můžete dostat taxíkem na letiště, přímo na 20 EUR, ale nebereme odpovědnost za taxi na letiště!

MHD: bus kyvadlová doprava se dostanete z letiště do hlavního vlakového nádraží (stanice metra Vokzalna). Tyto autobusy odjíždějí každých 10-15 minut a stojí kolem 30 UAH (cca 3 eur).

Od vlakového nádraží:

Městskou hromadnou dopravou: Jeďte metrem! Stanice metra Vokzal'na je 100 metrů vlevo od vlakového nádraží hlavního vchodu. Procházka tam, koupit žeton na osobu, jít dolů po eskalátorech a vzít pravé směru jízdy vlaku. Přejít na stanici Khreschatik. Jakmile se na stanici Khreschatik, změňte řádek na stanici Maidan Nezalezhnosti a vlakem do Olimpiys'ka (Respublikansky Stadium) stanice. Ukončení stanice odbočit vpravo a po 10 m odbočte vpravo a opět opustíte podchodem. Nyní jste na Chervonoarmijs'ka ulici a budete muset chodit po pravé straně ulice 250m. Vstup Dream Ubytování je opakem KАЗКА НОВА, právo oblouku. Uvidíte náš malý znak na šedých kovových dveří.

DŮLEŽITÉ: sídlíme v budově # 47 na 4. patře. Uvidíte šedé dveře opak KАЗКА НОВА, na pravé straně oblouku. Kód na dveře je 1 a 6 slisovány (1-6 ve stejnou dobu). V některých mapách můžete najít starý název naší ulice - Velyka Vasyl'kivs'ka.