Zdarma WiFi

DREAM Hostel Kyiv

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.6
1762 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Jsme v TOP 10 NEJLEPŠÍCH VELKÝCH HOSTELŮ NA SVĚTĚ podle Hostelworld v roce 2013!!!
Dream House byl otevřen v roce 2012 a je největším a nejmodernějším centrálním hostelem v Kyjevě s vlastním Bar&Cafe! Nacházíme se v samostatné 4patrové budově s vlastním prostorným a klidným dvorem, na nejfascinující ulici ve městě!
Jsme skvělé místo, kde se můžete stýkat a přemýšlet o vašich zážitcích z dne. Zamiřte do baru a odpočiňte si v prostorách, kde si můžete dát zasloužený drink nebo dva. Je to živé, přátelské a nepřehlédnutelné. Máme také skvělé postele pro ospalé hlavy a život v Kyjevě si samozřejmě užijete v tom nejautentičtějším prostředí.
Je to ideální základna k prozkoumání Kyjeva - zůstaňte s námi a pociťte místní městskou atmosféru!
HLAVNÍ:
- Centrální poloha na krásné ulici (podívejte se na Andriyivskyy Descent na internetu);
- Největší hostel v Kyjevě, což znamená, že je vždy někdo, kdo získá nové přátele;
- Naše místní kavárna DRUZI - snídaně, obědy, večeře za přijatelné ceny + pivo, koktejly a hry;
- Půjčovna kol - od dubna do října;
- Procházení hospod, volné procházky, akce v interiéru - spousta aktivit organizovaných naším Dream Teamem + prohlídka Černobylu, střelba a další oblíbené výlety na vyžádání;
- Bezplatné Wi-Fi všude;
- Ženská ubytovna;
- Úschovna zavazadel
- 24/7 recepce

KAVÁRNA A BAR
Objednejte si snídani od 8 do 12 hodin. Prožijte den s chutným jídlem, skvělým internetovým připojením do práce nebo hraním her s přáteli.
Snídaně není součástí ubytování.

WIFI ZDARMA
Zůstaň připojen. Zdarma ve všech oblastech hostelu. Notebook ve společném prostoru vždy k použití. (Řekněte „Pryvit“ z Kyjeva svým přátelům a rodině)
ZÁBAVA
Hledám zábavu? Všechny DREAM Hostely jsou hostely se zábavou! Hostel pro nás není jen postel na spaní, ale místo plné nových přátel a pozitivních zážitků. Máme akce pořádané našimi hostiteli alespoň 2-3krát týdně, kde můžete najít aktivity, výlety, výlety atd. ve městě! DREAM House je také jediný hostel v Kyjevě s vlastní barovou kavárnou. Pokud nejste venku, hrajte naši stolní hru a kicker po celý den!

MÍSTNOSTI K OHROMU
Široký výběr moderního soukromého pokoje s vlastní koupelnou, dvoulůžkových, třílůžkových, jednolůžkových a společných pokojů s čistým bílým ložním prádlem za skvělé ceny. Ručníky jsou zdarma pouze v soukromých pokojích.
Systém záloh na ručníky a klíč od skříňky ve společných pokojích.
24 HODINOVÁ RECEPCE
Nemusíte se bát, že přijedete pozdě. Recepce Dream House je otevřena 24 hodin denně s vedoucím služby, který je vždy nablízku, aby vám pomohl.

SKVĚLÝ PERSONÁL
Všichni naši zaměstnanci mluví několika jazyky a jsou po ruce, aby vám pomohli s jakýmikoli informacemi, které potřebujete. Aktualizovali jsme informace o prohlídkách, bodech zájmu a místní zábavě, stejně jako bezplatné mapy měst a informace o prohlídkách.

"Cíť se jako v domě svých přátel."

PRODEJNA ZAVAZADEL
K dispozici je zabezpečená úschovna zavazadel, takže si můžete prohlédnout památky, aniž byste s sebou tahali tašku. Bezpečnostní boxy uvnitř k dispozici k zapůjčení a uložení vašich věcí pro větší bezpečnost.
BEZPEČNOSTNÍ
Staráte se o bezpečnost? My také! Proto dáváme do každé koleje skříňky v plné velikosti. Také jsme nainstalovali elektronické zámky na každé dveře a umístili videokamery do všech společných místností a chodeb.
ČISTÝ
Oceňujete čistotu? Stejně tak i naše uklízečky, které uklízí celý den, aby vše svítilo. Největší pozornost věnují koupelnám, které se uklízejí několikrát denně. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Umístění

Nejnovější recenze

9.7
08. 3. 2024
Great location!!! Staff is very helpfull and friendly. The food in the Cafe is very good. Looking forward to staying there again
Žena, 31-40
9.7
12. 2. 2024
Everything is great except the control icons on the electric stove wore off and some guests (me for example) cannot figure out how to use it.
Muž, 41+
9.4
29. 11. 2023
Great place to stay, of course because of the war there are some quite long term tenants and you can't expect a vibe like in the other hostels, but in general everything works and is ok place for short stay
Muž, 31-40

Zařízení