X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dream House Hostel

2D Andriyivskyy Uzviz, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště "Borispyl":

Taxi: Jsme schopni zajistit taxi přijít a sejdeme se na letišti a řídit vás přímo do hostelu v komfortním autě. Cena naší taxi je 28 Euro / auto. Můžete platit v hostelu příjezdem. Řidič vás bude čekat s radou "Dream Hostel" příjezdových bran blízko a vysvobodí vás ke dveřím našeho hostelu.
Však můžete dostat taxíkem na letiště přímo na méně než 20 EUR, ale nebereme zodpovědnost za taxi na letiště.

MHD: autobusová doprava se dostanete z letiště do hlavního vlakového nádraží (Vokzalna stanice metra). Tyto autobusy jezdí každých 10 až 15 minut a stojí 25 UAH (asi 2,5 eur).

Od vlakového nádraží:

Městskou hromadnou dopravou: Take metro! Vokzal'na stanice metra je 100 metrů vlevo od vlakového nádraží hlavního vchodu. Procházka tam, koupit token na osobu, jít dolů po eskalátorech a vzít pravé směru jízdy vlaku. Přejít na stanici Khreschatik. Jakmile na stanici Khreschatik, změňte řádek na stanici Majdan Nezalezhnosti a vlakem do stanice Kontraktova Ploscha. Opuštění vlaku odbočit doleva a výstupní stanice. Uvidíte Kontraktova Ploscha (náměstí). Vzít správnou stranu náměstí a pěšky 300 metrů tudy Samson památník (člověk se lvem), na levé straně a pak starobylého kostela na pravé straně. Nakonec se dostanete naší ulici - Andriyivskyy Uzviz (sestup). Otočte se doprava, jděte 80 metrů více a uvidíte náš znak!