Zdarma WiFi

Downtown Forest Hostel & Camping

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

1697 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Downtown Forest Property & Camping se nachází pod kopcem v centru města, v umělecké části Vilniusu zvané Užupis. Když jdete dolů, duch stoupá díky rustikálním a teplým čtvrtím kolem. Hlavní turistická místa jsou v docházkové vzdálenosti: radnice (10 min), katedrála (15 min), autobusové a vlakové nádraží (20 min). Dostatek zeleně v okolí: nově otevřený park (7 min), řeka a rybníky (3 min). A samozřejmě republika Užupis jen pár metrů odtud.

Říkáme si les, protože se nacházíme ve velkém domě obklopeném stromy a zahradou. Zelená je všude kolem našeho ne tak luxusního, ale útulného zámečku, jak tomu říkáme. A umístění je opravdu velmi v centru města. Klid a příroda je to, čeho máme všude dostatek. Ujistěte se, že pokoje nejsou přeplněné.

Venku před domem máme terasu pro relaxaci a tábořiště hned na druhé straně.

Toto není standardní studený bezduchý hotel. My (zaměstnanci) činíme z této nemovitosti místo, kde bychom chtěli zůstat. Všichni jsme nadšení pro cestování a pro naše město. S našimi hosty se chováme přesně tak, jak bychom si přáli, aby se oni chovali, když jsme na cestách. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Umístění

Nejnovější recenze

Nádherný
25. 11. 2017
Nice place to stay in Vilnius! I definitely recommend it :)
Muž, 25-30
Nádherný
25. 10. 2013
Byli jsme velmi spokojení, příjemně překvapení úrovní ubytování za přiměřenou cenu.
Pár, 41+
8.0
05. 3. 2024
The value for money is great but the atmosphere was weird. Probably because of the off-season. But I gotta say, the practice of throwing used toilet paper into an open bin next to the toilet is disgusting and makes for some very smelly toilets...
Muž, 18-24

Zařízení