X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Dover Castle Hostel and Bar

6a Great Dover Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 74%Hodnota za peníze
  • 71%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 72%Zaměstnanci
  • 66%Atmosféra
  • 66%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google Dover Castle Hostel se nachází hned vedle stanice metra Borough na severním (Black) Line. To je jeden z podzemní stanice jižně od mostu London Bridge a jedna stanice na sever od Elephant and Castle. Na stanici metra Borough a přejít přímo přes křižovatku ve Velké Dover Street. Jsme jen 1 minuta pěšky dolů Great Dover Street na pravé straně na číslo 6.

Jsme také v blízkosti metra London Bridge a vlakového nádraží. Od mostu London Bridge můžete 5 minut pěšky dolů Borough High Street na Borough nádraží a Velké Dover Street.

Od Waterloo, nádraží Paddington, vezměte Bakerloo metro na jih do Elephant and Castle a pak Northern Line jednu zastávku na sever do Borough.

Z letiště Heathrow, vzít Piccadilly lince východ k Green Park a pak Jubilee Line východ k London Bridge. Od mostu London Bridge buď pěšky nebo Northern Line jednu zastávku na jih do Borough.

Z letiště Gatwick, vezměte pozemní vlakem z jižního terminálu londýnského mostu. Od mostu London Bridge a to buď pěšky dolů Borough High Street nebo se Northern Line na podzemní jednu zastávku na jih do Borough.

Z londýnské letiště Stansted, vzít buď vlak Stansted Express nebo autobusem (mnohem levnější) do Liverpool Street. Od Liverpool Street autobusem 35 na jih do Borough.

Od letiště Luton, vzít pozemní vlakem do londýnského mostu nebo St Pancras vlakového nádraží. Pak se přepněte do severní metro a cestovat na jih do Borough stanici.