X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Dover Castle Hostel and Bar

6a Great Dover Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 74%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 75%Zaměstnanci
  • 66%Atmosféra
  • 64%Čistota
  • 61%Zařízení

Přeloženo: Google Dover Castle Hostel se nachází hned vedle stanice metra Borough na severní (Black) linky. To je jedna stanice metra jižně od London Bridge a jedna stanice na sever od Elephant and Castle. Na stanici metra Borough a přejít přímo na křižovatce do Velké Dover Street. Jsme jen 1 minutu pěšky dolů Great Dover Street na pravé straně u čísla 6..

Jsme také poblíž London Bridge metra a vlakového nádraží. Od mostu London Bridge můžete 5 minut pěšky dolů Borough High Street na Borough nádraží a Velké Dover Street.

Od nádraží Waterloo nebo Paddington, se Bakerloo linkou metra na jih do Elephant and Castle a severní linka jednu zastávku na sever do čtvrti.

Z letiště Heathrow, se na Piccadilly linky na východ do Green Parku a pak se na Jubilee Line na východ na London Bridge. Od mostu London Bridge a to buď pěšky nebo se svézt na trase Northern Line jednu zastávku na jih do čtvrtí.

Z letiště Gatwick, se na pozemní vlakem z jižního terminálu na London Bridge. Od mostu London Bridge a to buď pěšky dolů Borough High Street, nebo se na severní linii na podzemní jednu zastávku na jih do čtvrtí.

Z londýnského letiště Stansted, se buď vlak Stansted Express nebo autobusem (mnohem levnější) na Liverpool Street. Od Liverpool Street autobusem 35 na jih do čtvrtí.

Od Luton letiště, vzít pozemní vlak do mostu London Bridge a St Pancras vlakových nádraží. Pak se přepněte na severní metro a cestovat na jih do Borough stanici.