X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Doors Hostel

Olimpului Street No 13, Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště (Banaeasa nebo Otopeni):

Jeďte autobusem Express ne 783 na Unirii náměstí, poslední zastávkou. Ujistěte se, že vystoupit na poslední zastávce, Unirii Square má 2 stops.When dostat z 783, chodit na pravé straně asi 200 metrů a dostanete se Bibescu Voda Street. Projděte rovně dokud se dostanete na Calea Serban Voda ulici a jít dál, dokud nenajdete Principatele Unite ulici na pravé straně. Chystáte se na Principatele Unite, naše ulice je třetí na levé straně, Olimpului ulice. Zde nás najdete na ne 13, černé a žluté brány. Pojďte dál a nyní veselou atmosféru!
Jak budete muset chodit několik úzkých uliček k dosažení našeho hostelu, doporučujeme vytisknout mapu, kterou najdete přes obrazy.

Z Trainstation (Gara de Nord):

Přejít na stanici metra "Gara de Nord 1" a dostat se na žluté lince jít do Pantelimon. V 7. zastavit vystoupit z vlaku na Unirii náměstí (Piazza Unirii) a mít právo, a dostat se ven z metra stanice. Jak budete stoupat po schodech se dostat ven, chůzi držet rovně a dáte se první právo. Tato krátká ulice se dostanete na Serban Voda Street, vzít vlevo na Serban Voda ulici a chodit ve směru velkého kostela. Při předání kostela, vezmi první ulice po pravé straně, Principatele Unite ulici a pak třetí na levé straně, bude Olimpului Street.You nás najdete v ne 13, černé a žluté brány. Pojďte dál a nyní veselou atmosféru!
Jak budete muset chodit několik úzkých uliček k dosažení našeho hostelu, doporučujeme vytisknout mapu, kterou najdete přes obrazy.

Oba Gara de Nord a letiště jsou hlavním cílem pro turistické podvody a ošidit taxi. Prosím, buďte opatrní a neberte první taxi, které vás zve. Normální jízdné od Gara de Nord je 15 lei maximum (asi 3,5 eur) a od letiště Henri Coanda (OTP) je 45 lei maximum (10 EUR).
Letiště má 2 kanceláře pro přivolání taxi, jsou hned vedle pokladny oblast, požádejte o levné taxi, bude to tam hned. K dispozici je také autobus letiště, ne 783, který běží také v noci, listy Odjezdy každých 40 minut během noci a každých 15 minut během dne.
Vlakové nádraží má nějaké poctivé taxikáři taky, ale budete muset hledat asi trochu. Většina poctivých taxíků mají cenu napsané na dveřích, což je maximum 1,4 lei / km. Když najdete tyto druhy kabin, zeptejte se, nebo řekněte jim, budete platit maximálně 15 lei, aby vás dostat do Olimpului ulici. Nejlepší způsob, jak se sem dostal během dne se pomocí metrem, ale pokud přijedete v noci tam autobus č N117, která vás nechá na Piata Unirii, kolem Gara de Nord každých 40 minut. Autobusová zastávka je na Grivita ulici.