X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Domus Livia

Via Nazionale 230, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Od Leonardo da Vinci-Fiumicino letiště (35 km), zde je přímý vlak "Leonardo Express" 14,00 / osoba, která vás zavede do stanice Termini a pak pouhých 300 metrů od náměstí Piazza Repubblica směru nohy. V opačném případě můžeme rezervovat taxi za pevnou cenu Euro 45,00 (max. 3 osoby, větší z nich max.. 6 osob EUR 60,00 nebo max.. 9 osob EUR 70). Z letiště Ciampino je zde přímý autobus na 6,00 / osoba, kteří přijedou na Via Marsala a pak 10 min. chůze směr Piazza Repubblica. Dostanete se k nám metrem (trasa A), vystoupíte na zastávce Repubblica, která je jen 150 metrů od nás (via Nazionale 230).

. 1. Ukončete nádraží Termini, z přední části, kde jsou všechny autobusy postavili a chodit rovně na náměstí Piazza della Repubblica, kde uvidíte velkou matoucí křižovatku s velkou fontánou uprostřed;
. 2 se na hlavní ulici, Via Nazionale, která rozšiřuje mimo náměstí na levé straně;
3. Domus Livia (Vítejte dům) bude na 100/200 metrech na pravé straně na číslo 230 (čísla budovy jsou vytesány do pravé horní části dveří.
Nejdůležitější převody z římského letiště dorazí na Via Marsala, 10 minut chůze od našeho hotelu Town House Suite. Dostanete se k nám metrem (trasa A), vystoupíte na zastávce Repubblica, která je jen 150 metrů od nás (via Nazionale 230).
Autem:
Z dálnice A1 Roma / Milano:
- Odejít na Grande Raccordo Anulare / Via Salaria, a pokračovat
Z dálnice A2 Roma / Napoli: - Výstup na Grande Raccordo Anulare / Via Tuscolana, a pokračovat směrem k romské Centro (centrum města).
Garážové stání je k dispozici na adrese Via Modena, 50m od hotelu, za příplatek o 25,00 / 35,00 EUR, v závislosti na válci vozu. Vezměte prosím na vědomí: garáž se nachází mimo historické centrum, které je přístupné pouze autem od pondělí do pátku od 18:00, v sobotu kromě mezi 14:00 a 16:00 a v neděli.