X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dizzy Daisy Downtown Hostel

Ul. Pedzichow 9, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Dizzy Daisy Hostel Krakow, ul.. Pędzichów 9, Krakov, 31 až 152, Polsko

Z hlavního vlakového nádraží (PKP Krakw Glwny):
Z plošiny jít dolů do chodby. Jděte k východu, hned vedle nástupiště č.1 a pak na hlavní výpravní budovy (velké žluté budovy). Po ukončení této budovy uvidíte křižovatku Lubicz a Pawia ulice. Odbočit vpravo do Pawia ulice, pak odbočit vlevo na ulici Kurniki (Plac Matejki bude na levé straně, a bílý kostel na pravé straně). Pak postupujte podle Filipa ulicí až do samého konce, pak odbočte vpravo do Dluga ulici a pak první vpravo opět do Pędzichów ulici - a tady jsi ;)!

Z hlavního autobusového nádraží (RDA):
Po vystoupení z autobusu, vydáme se na poslední sadu dveří na pravé straně. Zadejte budovy a držet se vpravo směrem k výstupní straně. Po odchodu z budovy, odbočte vpravo a jděte po schodech dolů na pravé straně podchodu pod železniční stanicí. Poté postupujte podle výše uvedených informací.

Z letiště:
Najděte si zdarma kyvadlový autobus v přední části budovy letiště. Autobus vás zaveze na vlakové nádraží, která se nachází v blízkosti (300 m), který vás vezme na hlavní vlakové nádraží v Krakově.
Cena vstupenek:
-19 Pln / pp / jedna cesta
-29 Pln / os / zpáteční
-Skupinové vstupenky: 49 PLN (3ppl), 59 PLN (4ppl)