X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Discovery Hostel

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Rio de Janeiro - Galeao Antonio Carlos Jobim International (GIG)

Autobusem - Autobusy odjíždějí z nižší / příletové patře obou terminálů každých 20 minut. Jméno společnosti je REAL a jeho modré autobus. Autobus bude Gloria je číslo 2018 a bude mít Aeroporto Internacional udělat RJ / Alvorada (Via Orla da Zona Sul), na ní napsáno.

Autobusy jezdí od 5:30 do 23:35, cena R $ 13 (US $ 6), a trvat asi hodinu, aby se do oblasti, kde se nachází hostel.

Autobus jede celou cestu z Galeao (GIG) středem města a je zastávka na letiště Santos Dumont (SDU). Hned poté, co opustil domácí letiště, ať řidič vědět, že jste získali off v přední části stanice metra Gloria a odtud je to jen 5 minut chůze od Discovery Hostel.

Taxíkem - Předplacené taxíky v provozu od tohoto letiště. Poukazy je možné zakoupit z budky v příletové hale, nebo od stolu dříve, než opustíte zvyky.

Obecně platí, že tyto taxíky jsou dražší než žluté taxíky venku. K dispozici je pevná cena za R $ 100 na většině míst v Zona Sul.

Jízda do čtvrti Gloria trvá asi 30 minut a bude stát kolem R $ 50-60 (US $ 25-30), se žlutými taxíky. Zeptejte se na cenu první a řekne řidič zapnout taxametr na.

Nabízíme taxi pick-up servis pro R 90 dolarů stejně. I když je to trochu dražší než běžný žlutý taxík z letiště, si můžete být jisti, že někdo bude na vás čeká, a to zejména pro pozdní příjezdy.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

Autobusem - Autobusy odjíždějí z mimo příjezdy budování každých 30 minut. Jméno společnosti je REAL, a to je modrý autobus. Autobus bude Gloria je číslo 2018 a bude mít Alvorada (Via Orla da Zona Sul), na ní napsáno.

Autobusy jezdí mezi 5:30 a 22:30 a náklady R 6 dolar - R $ 13 (U $ D 3-6).

Řekněte řidiče autobusu, který se dostat pryč na stanici metra Gloria a odtud jeho, 5 minut chůze od Discovery hostelu.

Veřejné Autobus 497- běží od letiště Santos Dumont (SDU) na Catete, Flamengo a Laranjeiras. Je to méně než 5 minut jízdy od letiště, takže dávejte pozor a nechal řidič autobusu vědět, že jste získali vystoupíte na stanici metra Gloria.

Vystupte na Avenida Augusto Severo (na samém konci roku Parque do Paříže se nachází na levé straně), přes ulici a chodit do Rua da Gloria, až se dostanete na stanici metra. Rua Benjamin Constant (naše ulice), je hned vedle něj a Discovery Hostel se nachází na číslo 26..

Taxíkem - Taxis čekat před budovou příletové.

Transcootour mají stůl na výstupu příletové a nabízí pevná cena taxi. Obecně platí, že tyto taxíky jsou dražší než běžné žluté taxíky venku.

Gloria by stálo kolem R 15 dolarů (U $ D 7), a trvá méně než 10 minut.