X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Discovery Hostel

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 97%Zařízení

Přeloženo: Google Rio de Janeiro - Galeao Antonio Carlos Jobim International (GIG)

Autobusem - Autobusy odjíždějí z dolní / příjezd patře obou terminálů každých 20 minut. Název společnosti je REAL a jeho modrý autobus. Autobus bude Gloria je číslo 2018 a bude mít Aeroporto Internacional se RJ / Alvorada (Via Orla da Zona Sul), na něm napsáno.

Autobusy jezdí od 5:30 do 23:35, cena R $ 12 (US $ 6), a trvat asi hodinu, aby se do oblasti, kde se nachází hostel.

Autobus jede celou cestu z Galeao (GIG) středem města a je zastávka na letiště Santos Dumont (SDU). Hned po odchodu z domácího letiště, ať řidič vědět, že jsou stále mimo před Gloria stanice metra a odtud je to jen 5 minut chůze od Discovery Hostel.

Taxíkem - Pre-paid taxi v provozu od tohoto letiště. Poukázky lze zakoupit od stánku v příletové hale, nebo od stolu dříve, než opustíte zvyky.

Obecně platí, že ty taxíky jsou dražší než žluté taxi venku. K dispozici je pevná cena R $ 100 až na většině míst v Zona Sul.

Jízda do okolí Gloria trvá asi 30 minut a bude stát kolem R $ 50-60 (US $ 25-30) se žlutými taxíky. Zeptejte se na cenu první a řekne řidič zapnout taxametr na.

Nabízíme taxi vyzvednutí na R 70 dolarů stejně. I když je to trochu dražší než běžné žlutý taxík z letiště, si můžete být jisti, že někdo bude na vás čeká, a to zejména pro pozdní příjezdy.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

Autobusem - Autobusy odjíždějí z vnější strany příjezdy stavební každých 30 minut. Název společnosti je reálná a je to modrý autobus. Autobus bude Gloria je číslo 2018 a bude mít Alvorada (Via Orla da Zona Sul), na něm napsáno.

Autobusy jezdí mezi 5:30 a 22:30 a stojí R $ 6 - R 12 dolarů (U $ D 3-6).

Řekněte řidič autobusu, že jste vystoupíte na stanici metra Gloria a odtud Jeho 5 minut chůze od hostelu Discovery.

Veřejná autobusová 497 - Běží od letiště Santos Dumont (SDU) se Catete, Flamengo a Laranjeiras. Je to méně než 5-minut jízdy od letiště, takže dávejte pozor a nechal řidič autobusu vědět, že jste vystoupíte na stanici metra Gloria.

Vystupte na Avenida Augusto Severo (na samém konci Parque se nachází v Paříži na levé straně), přes ulici a chodit do Rua da Gloria, až se dostanete na stanici metra. Rua Benjamin Constant (naše ulice) je přímo vedle něj a Discovery Hostel se nachází na číslo 26.

Taxíkem - Taxis čekat venku příletové budovy.

Transcootour mít stůl v příletové výjezdu, pevná cena taxi. Obecně platí, že ty taxíky jsou dražší než běžné žluté taxi mimo.

Glorii by stálo kolem R $ 15 (U $ D 7) a trvá méně než 10 minut.