X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Destino N�mada

Calle 11 # 00 - 38, La Candelaria, Bogotá, Colombia

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 44%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Zde je několik tipů o tom, jak se dostat do hostelu od základních dopravních systémů 3 veřejných a masivní. Na konci najdete rady ve španělštině, který si můžete dát na taxikáře najít DN tak jednoduché, jak je to možné.

Takže si to, co vám nejlépe vyhovuje z následujících možností:

Z mezinárodního letiště - El Dorado.
Jakmile vyjdete z imigrační oblasti, přes ulici a nasednout na autobus číslo "299" Germania Centro. Požádat řidiče, aby vám vystoupit na kole asi Calle 19 s Carrera třetí.
Najít Carrera 4. a jděte na jih směrem Calle 11, kde knihovna Luis Angel Arango je. Pak pěšky až dva a půl bloky a najdete fialová a bílá budova - DN dům - ve středu bloku na levé straně. Pro zpřesnění indikací můžete získat mapu na našich webových stránkách.
Cena: kolem 1400 COP = 0,8 US

Z hlavního autobusového terminálu.
Po výstupu z terminálu, chytit autobus číslo "C-23 Moralba Germania". Požádat řidiče, aby vám vystoupit na 4. Carrera s Calle 11. v knihovně Luis Angel Arango. Pak pěšky až dva a půl bloky a najdete fialová a bílá budova - DN dům - ve středu bloku na levé straně. Pro zpřesnění indikací můžete získat mapu na našich webových stránkách.
Cena: kolem 1400 COP = 0,8 US

Z Transmilenio.
Dostanete na stanici "Las Aguas" nebo "Museo del Oro" a přejděte na Avenida Jimenez s Carrera 4.. Poté pěšky na jih přes Carrera 4. až se dostanete na roh s Calle 11. vedle knihovny Luis Angel Arango. Pak pěšky až dva a půl bloky a najdete fialová a bílá budova - DN dům - ve středu bloku na levé straně. Pro zpřesnění indikací můžete získat mapu na našich webových stránkách.
Cena: kolem 1700 COP = 0,95 US

Rozhodnete-li se dostat taxíkem odkudkoli (autobusové nádraží nebo letiště se), zapište si následující návrhy o tom, jak se dostat do DN, zobrazit ji na dirver a ujistěte se, že si vás s sebou vezme nejrychlejší způsob:

Primera Opcion: Tomar La Avenida El Dorado hacia Monserrate. Luego Pasar derecho por toda la Circunvalar hasta la Calle llegar 10 y Bajar por esa. Finalmente, rodeando la Universidad de La Salle por el costado Norte, Calle 11, Bajar hasta llegar al Hostel La Calle 11 # 1-38. Hostel má černou vlajku visící ven.

Segunda Opcion: Tomar la carrera Avenida El Dorado hasta la carrera llegar 5a. Seguir derecho buscando Tomar la carrera 4a. Hasta la Avenida Jimenez atravesar. Seguir por la carrera 4a hasta la calle llegar 10. Hasta la carrera Subir cero y bordear la Universidad de la Salle. Luego encontrarán el hostel sobre el costado Norte de la Universidad úklady al parqueadero del Norte costado en la Calle 11 # 1-38. Hostel má černou vlajku visící ven.

Ceny:
Z centrálního autobusového nádraží 10,000 do 14,500 (6 až 8 US)
Z letiště El Dorado: mezi 20,000 a 25,000 (11 až 13 US). Pamatujte si, že tam je příplatek pro objednání taxi v noci.