X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Decebal Hotel - Neptun

Str. Principala, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Popíjet čerstvě připravené nápoje v denním baru a odpočinout si na terase. Opalovat se v bazénu, zatímco vaše děti hrají na hřišti.

Využijte konferenční místnosti s kapacitou 40 osob, kde můžete pořádat různé druhy akcí.

Neptun lázně se nachází na 6 km od Mangalia a na 38 km jižně od Constanta a je ideální destinací pro strávení vysněné dovolené, a je to místo, léčba taky. Pláže s jemným pískem je ideálním místem pro horké Sommers. Zde by bylo možné léčit mnoho nemocí: spondylóza, revmatismus, infekce, ochrnutí, ginecological disese atd balneary klinika od lázní pracuje stálá s moderními instalacích (elektroléčba, pohybová, hydroterapie, teplé bahenní balení, tělocvična, masáže, teplé bazénu s mořskou vodou). Různé možnosti, jak trávit volný čas existují: Sommer divadlo, kino, sportovní hřiště (tenis, volejbal, koš, minigolf), plavecký bazén, námořní sporty (Námořní lyže, hydrobycicle, surfování), zábavní parky, bary, noční kluby, tradiční i mezinárodní restaurace, terrraces, diskotéky. Holiday Village (s malými domky) a dva touristical zastaví jsou malebné atrakcí lázní.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Bar
  • Venkovní bazén
  • Parkování
  • Bazén


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Decebal Hotel - Neptun Located at Str. Principala, , Constanta.
Decebal Hotel - Neptun
Romania
Constanta NA Str. Principala
0% 0
43.8685694 28.5980987
Decebal Hotel - Neptun
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc