X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Decebal Hotel - Neptun

Str. Principala, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sip čerstvě připravené nápoje v denním baru a odpočinout si na terase. Můžete se opalovat u bazénu, zatímco vaše děti hrají na hřišti.

Těžit z konferenční místnosti s kapacitou 40 osob, kde je možno pořádat různé druhy akcí.

Neptun lázně se nachází 6 km od Mangalia a na 38 km jižně od města Constanta a je to ideální místo pro strávení vysněné dovolené, a to je léčba, místo taky. Pláž s jemným pískem je ideálním místem pro horkou Sommers. Zde je možné považovat mnoho nemocí: spondylóza, revma, infekce, paralýza, ginecological disese atd. balneary kliniky z lázní pracuje trvale s moderními instalacích (elektroléčba, kinetotherapy, vodoléčba, teplé bahno balení, tělocvična, masáže, teplá bazén s mořskou vodou). Různé možnosti, jak strávit volný čas neexistuje: Sommer divadlo, kino, sportovní hřiště (tenis, volejbal, basket, minigolf), bazén, námořní sporty (Námořní lyže, hydrobycicle, surfování), zábavní parky, bary, noční kluby, tradiční a mezinárodní restaurace, terrraces, diskotéky. Holiday Village (s domků) a dva touristical zastaví jsou malebná atrakce lázní.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Bar
  • Venkovní bazén
  • Parkování
  • Bazén


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Decebal Hotel - Neptun Located at Str. Principala, , Constanta.
Decebal Hotel - Neptun
Romania
Constanta NA Str. Principala
0% 0
43.8685694 28.5980987
Decebal Hotel - Neptun
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc