X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Days Inn Hotel Downtown Vancouver

921 West Pender Street, Vancouver, Vancouver, Kanada

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Zveme vás zažít moderní vybavení našeho historického full-service Vancouver Hotel se nachází v centru jádra obchodní čtvrti ve Vancouveru. Obchody, restaurace, zábava, Cruise Ship Terminal and Convention Center je několik krátkých bloků z našeho centrálního umístění v centru Vancouveru.

Pojďte s námi zůstat a zjistit skutečnou hodnotu v Hotel Days Inn Downtown Vancouver. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu, bezplatná balená voda / čaj, Small Business Center a Parkování s obsluhou.

Ať už nás navštívíte na podnikání nebo pro zábavu, oceníte naše vřelé přivítání a znalý personál na recepci. Parkování s obsluhou a další doteky West Coast pohostinnost zajistí Váš pobyt je příjemný, jak je to možné.

Objevte Chelsea Restaurant & Lounge. Věříme, že je ve Vancouveru nejlépe střeženým tajemstvím, pokud jde o hotelové jídelně na snídani a oběd. Neformálním prostředí s rozumnými cenami. Relax v našem obýváku, obklopené vaše oblíbené sportovní hvězdy, jak se budete dívat naše TV s plochou obrazovkou.

** Vezměte prosím na vědomí: Kromě kurzů a součty zobrazené, se mohou vztahovat další poplatky za místní občanské vybavenosti, jako jsou bezpečné záruky a telefonní připojení. Místní příplatky nebo poplatky za služby nejsou zahrnuty do celkové ceny pokoje. Místní daně mohou být další. **

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Transfery z letiště
  • Bar
  • Fény
  • Přístup k internetu
  • Restaurace
  • Trezor
  • Možnost přípravy čaje & kávy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Days Inn Hotel Downtown Vancouver Located at 921 West Pender Street, Vancouver, Vancouver.
Days Inn Hotel Downtown Vancouver
Canada
Vancouver British Columbia V6C 1M2 921 West Pender Street, Vancouver
0% 1
49.2865641 -123.1177202
Days Inn Hotel Downtown Vancouver
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna