X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do David Inn

Via Ricasoli 31, Florencie, Tuscany, Itálie

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Jeho snadné se k nám, pokud vytisknout mapu z části obrázků!

Od Santa Maria Novella vlakového nádraží:
Vezměte levý výjezd z nádraží. Křížové ulici a odbočte vpravo. Jděte rovně, po velkém silnice Via Panzani. Pokračovat bude na přibližně pět minut, dokud jsi na levé straně velké katedrály. Via Ricasoli je první ulice vlevo. Za chvíli budete k nám na číslo 31, přímo naproti zmrzliny obchodě.
Prsten druhou bzučák pull-zvon z horní, vepsané Pull David. Vezměte výtah a přijít do třetího patra. Pokud ztratíte zavolejte nám!

Důležité: Když vystoupíte z vlaku neposlouchej hotelu prodejců! Uvědomte si, že na nádraží, může být osloven lidmi, kteří se snaží vás nasměruje, nebo nabídnout jiné místo. Tito lidé jsou dost možná zloději a podvodníci, a proto mít na pozoru ... nemáme personál založeny na vlakovém nádraží, takže stačí přijít přímo do hostelu nebo zavolejte nám, pokud budete potřebovat pomoc.

Z Campo di Marte stanice:
Autobusem číslo 33 jen v přední části stanice. Youll projít velký čtverec se zahradou a oblouk, pak se autobus bude trvat dlouhou cestu, která je Via Cavour. Vystupte na třetí zastávce na této cestě, nebo prostě říct ovladač, který chcete vystoupit na náměstí Piazza San Marco.
Tam musíte jít na protější straně náměstí (kde můžete vidět verandu) a budete najít Via Ricasoli - byl u čísla 31, jen v přední části prodejny zmrzliny.

Z letiště Vespucci Florencie:
Theresa autobus jedoucí z letiště na hlavní nádraží Santa Maria Novella. Odtud postupujte podle návodu jak je uvedeno výše.

Z letiště Pisa Galilei:
Vlak odjíždí z letiště Pisa Centrale, odtud můžete jet vlakem do Florencie Santa Maria Novella. Odtud postupujte podle návodu jak je uvedeno výše.