X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Danhostel Copenhagen City
YHA

H.C.Andersens Boulevard 50, Kodaň, Dánsko

81%Hodnocení

 • 80%Hodnota za peníze
 • 86%Zabezpečení
 • 89%Umístění
 • 84%Zaměstnanci
 • 69%Atmosféra
 • 87%Čistota
 • 75%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Uživatelé Hostelworld nám zvolen # 1 Hostel v Dánsku v roce 2009 Hoscars!

Pětihvězdičkový Danhostel se nachází na HC Andersens Boulevard, 10 minut chůze od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží.

S 1020 lůžek, my jsme největší v Evropě hostel.

Kromě mimořádně nádherným výhledem budovy nad panoramatu města, opera a Islands Brygge, jsme centrálně umístěný v pěší vzdálenosti od všech hlavních turistických atrakcí, Radniční náměstí, Tivoli a vždy, rušného centra města.

Nabízíme bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech našich pokojů, stejně jako internetová kavárna a TV místnost. Chyť zdarma knihu, nebo opustit jeden pro ostatní v naší knize výměnou.

Máte-li zájem o další tekuté zábavu, udělejte si pohodlí v jednom z kodaňského nejlevnějších barů, který se nachází přímo v naší hale!

Naše restaurace nabízí all-you-can-snídaně formou bufetu za bezkonkurenční cenu.

Těšíme se na vás přivítat na naší ubytovně a naše fantastické město!

Vezměte prosím na vědomí, že děti do 12 let není dovoleno zůstat v noclehárnách.

Prosím, přečtěte si naše věci poznámka pod před rezervací.

Skvělá zpráva!

Konstrukce z našich nových lobby, recepcí, nového salonu a super cool nový bar v naší nové jídelně začala!

Kromě toho jsme se modernizace výtahů, aby, aby bylo jednodušší a rychlejší pro naše hosty se pohybovat po celém domě.

Budeme zůstávají otevřené během výstavby a budeme i nadále nabízet snídaně formou bufetu, přístup do společné kuchyně, možnost nákupu občerstvení, káva, čaj, atd

Během období výstavby, bude šum občas, ale my a naše skvělé dělníci budou dělat naše nejlepší, aby se minimalizovalo toto. Práce, které by mohly dělat hluk, je omezen být provedena v pondělí až pátek od 9 hodin a sedmnáct hodin.

Náš nový bar a restaurace se očekává, že bude připravena na jaře roku 2015. Do té doby, káva, čaj, voda, nealkoholické nápoje a občerstvení lze zakoupit v naší recepci, která je otevřena 24 hodin denně. Budeme i nadále sloužit naší snídaně každý den mezi 7 a 10, které lze zakoupit na recepci formou bufetu, a kterou si můžete vychutnat v přízemí v době rekonstrukce.

Těšíme se na vás přivítat naše hosty k ještě větší a hezčí Danhostel Copenhagen City, když jsme v roce 2015 Vás přivítáme ve zcela nové nastavení s ultramoderním a atraktivním designem!

Hledat dostupnost


Hostel Awards

 • 2010 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Dánsko
 • 2010 1 Země Dánsko


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Danhostel Copenhagen City Located at H.C.Andersens Boulevard 50, , Copenhagen.
Danhostel Copenhagen City
Denmark
Copenhagen 1553 H.C.Andersens Boulevard 50
81% 1900
55.6709536 12.5768995
Danhostel Copenhagen City
    Pokoje jsou k dispozici     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc