X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Dalkom Guest House

InHyeonDong 2-Ga 181-5, Jung-Gu, Soul, Jižní Korea

90%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 70%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Dalkom znamená sladká v korejštině, takže se snažíme dělat maximum, abyste se cítili jako doma, jako byste zůstat u vás doma. A: D naše logo znamená "úsměv ', jak možná víte. Nabízíme super čisté pokoje a příjemnou atmosféru, jako je vaše domovy pro cestovatele.

Speciálně, manažer: Dalkom Guest House má turistický průvodce licence a cestoval asi 30 zemí po celém světě. Takže můžeme nabídnout přesné informace pro cestující.

Nabízíme také různé programy, jako 'Making korejské jídlo "a " Making korejský papír umělecká řemesla "Kromě toho, nabízíme různé slevový kupón, jako jsou limuzíny autobus, Lotte World, nakupování.

Každý pokoj má vlastní WC a sprchový a ceně ubytování, včetně jednoduchého bufetu Prosím přijďte a užijte si naše speciální služby během vaší cesty v Soulu.

Jsme nově zrekonstruované (prosinec 2011) a mají venkovní terasu
nabízíme zdarma připojení k internetu (včetně Wi-Fi) a různé slevový kupón, jako jsou limuzíny autobus, Lotte World, nakupování.

Chcete-li Celebration náš velký otevřené (01.12.2011), nabízíme několik akcí !!!

1. O 30% sleva Cena pokoje pro všechny (až do 15 prosince 2011)
2. Dáme vám dárek, který "Hanskin (jeden z nejznámějších kosmetické značky v Koreji), " kůži vzorku péče sady (počet omezen - kdo dřív přijde, je dřív na řadě)

Dalkom Guest House se nachází ve Chungmuro, který je uprostřed Soulu. Takže můžete snadno rozhlížet mnoho atrakcí, jako je Myeoung-Dong ulici, Dondaemun trh, Namsangol tradiční vesnice a atd. Bez dopravy. Kromě toho jsme se nacházejí jen pár minut od zastávky autobusu na letiště a 3 stanic metra, které jsou Chumuro stanice (linka no.3,4), Eulji-ro 3 ga (line no.2,3) a Eulji-ro 4 ga (linka no.2,5) stanice, která vaše cestování pohodlnější.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Dalkom Guest House Located at InHyeonDong 2-Ga 181-5, Jung-Gu, Seoul.
Dalkom Guest House
South Korea
Seoul 100-282 InHyeonDong 2-Ga 181-5, Jung-Gu
90% 47
37.5635277 126.9966369
Dalkom Guest House
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc