X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Dahlia Inn

Lipova 20, Prague 2, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 98%Zařízení

Přeloženo: Google Doprava z letiště
Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout Dahlia Inn z letiště je taxi, když veřejná doprava může být použita také. 119 autobus odjíždí z letiště, které je přijato na stanici metra Devicka, kde budete mít zelenou linku metra Můstek. Po opuštění metra na straně Václavském náměstí, půjdete jeden blok, aby se přímo na Stepanksa ulici a po ní asi 8 minut, než se stane Lipová ulice po přechodu přes tramvajové linky. Hodnocení doprava na az letiště mohou být uspořádány s firmou Čedaz, který se nachází v pražské letiště s doplňujícími informacemi na adrese www.cedaz.cz. Celková doba jízdy z letiště je cca 45 do 60 minut.
Doprava z autobusového nádraží
Z autobusového nádraží Florencie, budete muset jet metrem 4 stanice metrem od Florence do Karlovy náměstí a pak pěšky do ulice Ječná asi 5 minut, až uvidíte, Lipová ulice na pravé straně. Doba jízdy cca 20 minut.
Doprava z vlakových nádraží
Z Hlavního nadrai - Jeďte metrem dvě zastávky na červenou čáru na IP Pavlova a sejít dolů Ječná asi 5 minut, až se dostanete Lipová ulice po levé straně. Doba jízdy je přibližně 20 minut.
Od Nadrai Holešovice - Jeďte metrem 5 zastávek na červené lince z Holešovic Nadrai na IP Pavlova a pak postupujte podle pokynů uvedených výše. Doba jízdy je asi 30 minut.
Ze Smíchovského nadrai - Jeďte metrem na žluté lince 2 zastávky od Nadrai Smichovsk 'na Karlovo náměstí a pak pěšky do Ječná, až uvidíte po pravé straně Lípová, nebo máte také možnost vzít tramvaje 22, 23, 4, 10, 16 nebo 6 z Karlova náměstí, jednu zastávku na zastávky Štěpánská. Doba jízdy cca 20 minut.
Příjezd autem
Hosté, kteří přijedou autem a najdete detailní návod na www.viamichelin.com, kde mohou zadat své výchozí adresu i nás "Lipová 20, Praha 2". Garážové stání, který se nachází 200 metrů od Dahlia Inn je k dispozici pro naše hosty za příplatek 20 EUR za 24 hodin.