X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Dahlia Inn

Lipova 20, Prague 2, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google DOPRAVA Z LETIŠTĚ
Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout Dahlia Inn od letiště je taxi, když veřejná doprava může být použita také. 119 autobus odjíždí z letiště, které je přijato na stanici metra Devicka, kde budete mít zelenou linku Můstek. Po výstupu z metra na straně Václavského náměstí, půjdete jeden blok, aby se právo na Stepanksa ulici a po ní asi 8 minut před tím, než se stane Lipové ulici po přechodu na tramvajové linky. Hodnocení doprava na a z letiště mohou být uspořádány s firmou CEDAZ, která se nachází v areálu letiště v Praze s dalšími informacemi na www.cedaz.cz. Celková doba na cestu z letiště je cca 45 do 60 minut.
Doprava z autobusového nádraží
Z autobusového nádraží ve Florencii, které budete potřebovat, aby se stanice metra 4 stanice od Florence metrem do Karlova náměstí a pak pěšky do Ječné ulici asi 5 minut, až uvidíte, Lipová ulice na pravé straně. Doba jízdy je cca 20 minut.
Doprava z vlakových nádraží
Z Hlavního nadrai - Jeďte metrem dvě zastávky na červenou čáru na IP Pavlova a pěšky dolů Ječná asi 5 minut, až se dostanete Lipové ulici na levé straně. Doba jízdy je cca 20 minut.
Od Nadrai Holešovice - metrem 5 zastávek červenou čáru od Nadrai Holešovicích na IP Pavlova a pak postupujte podle pokynů na výše uvedené. Doba jízdy je cca 30 minut.
Ze Smíchovského nadrai - Jeďte metrem na žluté lince 2 zastávky od Smichovsk "Nadrai Karlova náměstí a pak pěšky do Ječné, až uvidíte Lipová na pravé straně, nebo máte také možnost vzít tramvaje 22, 23, 4, 10, 16 nebo 6 z Karlovo náměstí jednu zastávku do Štěpánské zastavit. Doba jízdy je cca 20 minut.
PŘÍJEZD AUTEM
Hosté, kteří přijedou autem přes naleznete podrobný návod na www.viamichelin.com, kde můžete zadat své startovní adresu a náš "Lipová 20, Praha 2". Garážové stání, který se nachází 200 metrů od Dahlia Inn je k dispozici pro naše hosty za příplatek 20 EUR na 24 hodin.