X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Czech Inn

Francouzska 76, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 79%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Autobusem č. 119 na stanici metra Dejvická (A je to poslední zastávka). Pak se metrem na Náměstí Míru. Odtud pěšky 10 minut na 76 Francouzska, prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.
V opačném případě se tramvaj 22 na Krymská (dvě zastávky). Pak vystupte z tramvaje a jít proti směru tramvaje se děje na asi 50 metrů. Najdete nás na levé straně na Francouzska 76.
***** V současné době je autobus běh X22 místo Tram 22 mezi náměstím Míru a tramvajové zastávky Krymská (). V Náměšti Míru musíte přejít silnici směrem k ulici Americká, kde je autobusová zastávka. Můžete mít buď autobusem X22 nebo 135 jen 2 stanice.

Z hlavního vlakového nádraží:
Metrem trasa C směr Háje do IP Pavlova (dvě zastávky). Poté postupujte podle pokynů níže.

Z vlakového nádraží Holešovice:
Metrem trasa C směr Háje do IP Pavlova (pět zastávek). Poté postupujte podle pokynů níže.

Z autobusového nádraží Florenc:
Metrem trasa C směr Háje do IP Pavlova (tři zastávky). Poté postupujte podle pokynů níže.
***** Díky tramvajové linky stavebních prací, nejlepší způsob, jak se dostat z autobusového nádraží Florenc, je jet autobusem 135 (6 zastávek) do stanice Krymská. ***

Od stanice metra IP Pavlova:
Konec nástupiště a pak postupujte podle příznaků na tramvaj. Pak se po schodech a ne eskalátory až na úroveň ulice, a to vás povede k tramvajové zastávky čísla ve správném směru. Pak se buď tramvaj 22 na Krymská (tři zastávky), a pěšky proti směru jízdy tramvaje jen asi 50 metrů a najdete nás na levé straně. Francouzská 76.
***** V současné době je autobus běh X22 místo Tram 22 mezi IP Pavlova (musíte jít za roh do ulice Bělehradská, a KFC) a Krymská. Pouze 3 zastávky.

Prosím, vždy pamatujte si koupit jízdenku a ověřit jen jednou do tramvaj, autobus nebo předtím, než jdete dolů eskalátorech metra.