X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Czech Inn

Francouzska 76, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Jeďte autobusem 119 do stanice Dejvická stanice metra A stanice (je to poslední zastávka). Pak se metrem na Náměstí Míru. Odtud pěšky 10 minut na 76 Francouzska; prosím vytiskněte mapu shora, které vám pomohou najít cestu.
V opačném případě, tramvají 22 na Krymská (dvě zastávky). Pak vystupte z tramvaje a jít proti směru tramvaje se děje na asi 50 metrů. Najdete nás na levé straně na Francouzska 76.


Z hlavního vlakového nádraží:
Vezměte Metro C ve směru Háje na IP Pavlova (dvě zastávky). Pak postupujte podle následujících pokynů.

Z vlakového nádraží Holešovice:
Vezměte Metro C ve směru Háje na IP Pavlova (pět zastávek). Pak postupujte podle následujících pokynů.

Z autobusového nádraží Florenc:
Vezměte Metro C ve směru Háje na IP Pavlova (tři zastávky). Pak postupujte podle následujících pokynů. Nebo jeďte autobusem 135 přímo k nám (zastávka Krymská) - asi 15 minut.

Ze stanice metra IP Pavlova:
Ukončete platformu a pak postupujte podle značek na tramvaj. Pak se po schodech a není eskalátorů až na úroveň ulic, a to vás povede k tramvajové zastávky míří správným směrem. Pak se buď tramvají 22 na Krymská (tři zastávky), a pěšky proti směru jízdy tramvaje za pouhých asi 50 metrů a najdete nás po levé straně. Francouzská 76.

Prosím, vždy pamatujte si koupit lístek a ověřit ji jen jednou do tramvaj, autobus nebo předtím, než jdete dolů eskalátorech metra.