X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Csehi Apartment

Fő street 84., Ordacsehi, Balaton, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Ty mohou přijít ve směru od Budapešti nebo Nagykanizsa je to velmi snadné se k nám. Ordacsehi je mezi dvě větší osady Fonyód a Balatonboglár.
Dálnice M7 nebo hlavní silnice 7, exit 145.

Náš Penzion se nachází na jižním břehu jezera Balaton, je nejjednodušší způsob, jak dostat tu je autem.
Ty mohou přijít ve směru od Budapešti nebo Nagykanizsa je to velmi snadné se k nám. Ordacsehi je mezi dvě větší osady Fonyód a Balatonboglár.
Přistupovat: Na dálnici M7 je maďarská silnice, která vede z Budapešti směrem chorvatských hranic v Letenye, dosahující Balaton, a město Nagykanizsa v jihozápadní části země. Takže M7 dálnice nebo hlavní silnice 7 vás zavede do naší vesnice, kde exit 145, je-li "offset" pro Ordacsehi. Když vstoupíte Ordacsehi pokračujte rovně a budete se do návsi (hospoda, obchod a kostel bude na pravé straně), kde i nadále bude těsný. Najdete nás na levé straně (číslo 84).
Pokud jedete z budapešťského letiště Ference Liszta, vyjít z parkoviště a odbočte vpravo na hlavní silnici směrem Budapešti. Pokračujte rovně a jít přes další nadjezd. Carry rovně, až uvidíte znamení pro levé zatáčky přes Petöfi HID, tj Petofi most.
Měli byste přejít Petöfi most (Petőfi HID) a postupujte podle značek na Balatonu (směr Siófok, než Balatonboglár) E71, dálnice M7. Pamatuj si udržet po E71, M7 Balaton znamení, pobyt v hlavních silnicích. Asi 140 km od letiště, dostanete se k opuštění Odacsehi / Balatonboglár DEL.

Vlaky a autobusy () běží na Balatonu (na Balatonboglár a Fonyód stanice) Budapest vlakového nádraží Deli a budapešťského vlakového nádraží Keleti a. Jízdní řád je k dispozici on-line. Můžeme Vám nabídnout vyzvednout od Balatonboglár nebo Fonyód stanici při příjezdu a odjezdu na 5.000 HUF, který je asi 16 EUR za obou směrech (pro 4 osoby).