X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Courtyard 7

No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Čína

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Čtyřúhelníky (tzv. Si On Yuan v čínštině), je v Pekingu historické kulturní dědictví. Vzhledem k tomu, Yuan dynastie, kdy v Pekingu byl postaven jako kapitál, Si On Yuan stal typický stavební styl ve městě.

V těsné blízkosti Zakázaného města, je ve věku pruh s názvem Nan Luo Gu, v jeho okolí vede mnoho charakterizovaný Si He Yuan. Nan Luo Gu má více než 800 let historie, asi 786 m dlouhé od severního konce k jižnímu konci, rys tohoto pruhu je nižší z obou koncích, a vyšší ve středu, a 16 Hu Kleště jsou symetricky rozmístěny na obou stranách Nan Luo Gu, představuje originální Turtle-Shell strukturu Yuan dynastie. Zde byl vždy hlavní sídlo císařské rodiny, sociální celebrit a vysokých úředníků. Jako největší, nejzachovalejší a nádvoří clusteru nejvyšší třídy, tam jsou 28 struktury byly uvedeny jako chráněných památek ze strany vlády. Chůze po NanLuoGuo můžete nejen zjistit mnoho historických značek, ale také můžete slyšet spoustu legendárních příběhů, které se staly v Sihe Yuan.

Jako typický středně velké nádvoří v oblasti Nanluogu, Courtyard 7 se nachází v západní stranu do Severní konci uličky, která je v QianGuLouYuan hutong. Skládá se ze tří řad nádvoří, které obsahují ověnčený brány, hlavní domy, křídla-místnost, vedlejší místnosti a zadní domy, které jsou kroužil galeriemi. To se vyznačuje tím, dobře navržené uspořádání a konstrukce.

Chůze do nádvoří 7, budete se cítit a cítit její starobylost a rustikálnost. Je to kus čisté země a útočiště v tomto rušném městě, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy francouzské stylu v tradiční pekingské stylu zařízené pokoje a životního prostředí. To by byl takový skvělý zážitek, aby zůstali a zažít tento vzácný a tradiční kulturu Pekingu Si He Yuan, bez ohledu na to, do níž cestujete sami, s tím, koho milujete, nebo s rodinou a dětmi.

Courtyard 7 sedí uprostřed města velmi výhodná poloha se snadným přístupem do všech olympijských sportovních stadionech a v a chůze vzdálená mnoho historických národních parků a lokalit. Půjdete-li se na hutongs v okolí, můžete zjistit mnoho zajímavých butiků, čínské umění a řemesla prodejců a chuťové gurmánská jídla.

Jste vítáni na nádvoří 7, v tomto věku čtyřúhelníku, se dozvíte mnohem více překvapení z každého jednotlivého kusu cihel a dlaždic, dostat se dozvědět více o Pekingu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Úschovna zavazadel
  • Prohlídka/Přepážka


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Courtyard 7 Located at No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing.
Courtyard 7
China
Beijing 100009 No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District
0% 0
39.9392906 116.4023780
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc