X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Courtyard 7

No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Čína

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Čtyřúhelníků (tzv Si He Yuan v čínštině), je v Pekingu historické kulturní dědictví. Vzhledem k tomu, dynastie Yuan, kdy v Pekingu byl postaven jako hlavního města, Si On Yuan stal typickým stavba stylu ve městě.

V těsné blízkosti Zakázaného města, tam je ve věku pruh jmenoval Nan Luo Gu, v jeho okolí stále mnoho charakterizována Si On Yuan. Nan Luo Gu má více než 800 let historie, asi 786 m dlouhá od severního konce k jižnímu konci funkce tohoto pruhu je nižší z obou koncích, a vyšší ve středu, a 16 Hu kleště jsou symetricky rozmístěny na obou stranách Nan Luo Gu, to představuje originální Želva-shell strukturu Yuan dynastie. Tady byla vždy hlavní sídlo císařské rodiny, sociální celebrity a vysokých úředníků. Jako největší, nejlépe zachovalý a nádvoří clusteru nejvyšší stupně, existuje 28 struktury byly uvedeny jako chráněné památek ze strany vlády. Chůze po vás NanLuoGuo může nejen zjistit mnoho historických značek, ale také můžete slyšet spoustu legendárních příběhů, které se staly v Sihe Yuan.

Jako typický střední velikosti čtyřúhelníku v oblasti NanLuoGu, Courtyard 7 se nachází západní stranu do Severní konci uličky, která je v QianGuLouYuan Hutong. Skládá se ze tří řad nádvořími, které obsahují ověnčený brány, hlavní domy, křídlo-místnost, boční zadní místnosti a domů, které jsou kroužil galeriemi. Vyznačuje se promyšlené a struktur.

Procházky do dvora 7, budete se cítit vůni a její starobylost a neotesanost. Je to kus čisté země a útočiště v tomto rušném městě, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy ve francouzském stylu v tradičních Pekingu stylu zařízených pokojích a životní prostředí. Bylo by takový skvělý zážitek, aby zůstali a prožít tuto vzácnou a tradiční kulturu Pekingu Si On Yuan, bez ohledu na to už cestujete sami, s tím, koho milujete, nebo s rodinou a dětmi.

Courtyard 7 se sedí v centru města velmi výhodnou polohu se snadným přístupem do všech olympijských sportovních stadionů a uvnitř a procházky vzdálené mnoha historických národních parků a lokalit. Půjdete-li dolů na hutongs v okolí, můžete zjistit mnoho zajímavých butiky, čínské umění a řemesel prodejců a chuť lahůdek.

Jste vítáni nádvoří 7, v tomto věku čtyřúhelníku, se dozvíte mnohem více překvapení z každého jednotlivého kusu cihel a dlaždic, se dozvědět více o Pekingu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Úschovna zavazadel
  • Prohlídka/Přepážka


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Courtyard 7 Located at No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing.
Courtyard 7
China
Beijing 100009 No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District
0% 0
39.9392906 116.4023780
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc