X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Courtyard 7

No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Čína

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Čtyřúhelníků (tzv Si He Yuan v čínštině), je v Pekingu historické kulturní dědictví. Vzhledem k tomu, Dynasty Yuan, kdy Peking byl postaven jako kapitál, Si On Yuan se stal typický styl stavba ve městě.

V těsné blízkosti Zakázaného města, je ve věku pruh s názvem Nan Luo Gu ve svém okolí stále mnoho vyznačující Si On Yuan. Nan Luo Gu má více než 800 let historie, asi 786 m dlouhá od severního konce k jižnímu konci rysem tohoto pruhu je nižší z obou koncích, a vyšší ve středu, a 16 Hu Kleště jsou symetricky rozmístěny na obou stranách Nan Luo Gu, představuje originální Turtle-Shell strukturu Yuan dynastie. Zde byl vždy hlavním sídlem císařských rodin, sociální celebrit a vysokých úředníků. Jako největší, nejlépe zachovalý a čtyřúhelníku clusteru nejvyšší třídy, tam jsou 28 struktury byly uvedeny jako chráněné památek ze strany vlády. Chůze po vás NanLuoGuo může nejen zjistit mnoho historických značek, ale také slyší mnoho legendárních příběhů, které se staly v SiHe Yuan.

Jako středně velkého nádvoří v oblasti NanLuoGu, Courtyard 7 se nachází západní stranu na severním konci uličky, která je v QianGuLouYuan hutong. Skládá se ze tří řad nádvoří, které obsahují ověnčený brány, hlavní domy, křídlo-místnost, boční místnosti a zadní domy, které jsou kroužil galeriemi. Vyznačuje se dobře navržené uspořádání a konstrukce.

Chůze do nádvoří 7, budete se cítit a vůně jeho starověk a rustikálnost. Je to kus čisté země a útočiště v tak rušné město, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy ve francouzském stylu v tradičních Pekingu stylu zařízených pokojích a životní prostředí. Bylo by to takový velký zážitek, aby zůstali a zažít tento vzácný a tradiční kulturu Pekingu Si On Yuan, bez ohledu na to, už cestujete sami, s tím, koho milujete, nebo s rodinou a dětmi.

Courtyard 7 se sedí v centru města velmi výhodnou polohu se snadným přístupem ke všem olympijských sportovišť a uvnitř a chůze vzdálený mnoho historických národních parků a lokalit. Půjdete-li dolů hutongs v okolí, můžete zjistit mnoho zajímavých butiky, čínské umění a řemesel prodejců a chuť lahůdek.

Jste vítáni na nádvoří 7, v tomto věku čtyřúhelníku, se dozvíte mnohem více překvapení z každého jednotlivého kusu cihel a dlaždic, se dozvědět více o Pekingu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Úschovna zavazadel
  • Prohlídka/Přepážka


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Courtyard 7 Located at No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing.
Courtyard 7
China
Beijing 100009 No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District
0% 0
39.9392906 116.4023780
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc