Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Coral of Dubrovnik Apartments

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Biokovska 14

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
1. Ze směru od Záhřebu, Rijece, Sarajevo, Mostar, Split: po překročení mostu Dubrovnik sestoupit do města a sledovat ukazatele pro Lapad a / nebo hotelů Babin Kuk. Na pátém semaforu, kde záliv končí, odbočte vpravo a jet na semaforu v Lapad, po kterém odbočíte vpravo. Jděte rovně, dokud se nedostanete ulici Mostarska, kde odbočíte vlevo a pak odbočte první ulicí vlevo. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.

2. Ze směru od letiště Dubrovnik a Černé Hoře:
první odbočka z hlavní silnice do Dubrovníku a postupujte podle značek na hotely Lapad a / nebo Babin Kuk. Na prvním semaforu, odbočte vpravo, na druhé odbočit doleva a jet rovně, až se dostanete ulicí Mostarska, kde odbočíte vlevo a pak odbočte první ulicí vlevo. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.

Místní doprava - Take shuttle bus z Dubrovnik letiště do Dubrovnik Center (Pile Gate), z hromady autobusem číslo 6. Pokud přijíždíte od hlavního terminálu můžete jet autobusem číslo 7. dostanete ven na ulici Mostarska, kde odbočíte doleva, a pak odešel první ulice. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.
Shuttle bus stojí 35 Kuna na osobu a místní autobusová jízdenka stojí 10 kun, pokud si koupíte v kiosku nebo 12 kuna, pokud si koupíte v autobuse.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.