X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Coco Pension

Orta Mahalle no 50, Goreme, Turecko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte na Coco Cave

Cappadocia je jedním z nejvíce jedinečných turistických destinací na světě, krajina plná malebných údolí a neuvěřitelné skalní útvary. Obec Greme se nachází v srdci Kappadokie a Coco Cave Hotel se nachází v centru města Greme na Aydinli Hill, jen pár minut chůze od autobusového nádraží.

Z našich tří teras si můžete vychutnat výhled na Greme svými pohádkové komíny, hradu římského a překrásnou krajinou národního parku. Vítáme hosty z celého světa, bez ohledu na jejich národnost, věk nebo bohatství. Každý, kdo hledá pro velký, přátelské a jedinečné místo k pobytu se bude cítit jako doma. Coco Cave je váš domov daleko od domova, a my jsme vždy dát v našich silách, aby Váš pobyt v komfortní, jak je to možné a nezapomenutelný. Budete určitě cítit slavný tureckou pohostinností v nejlepším případě v Coco Cave. Důkazem toho je i skutečnost, že 85% našich zákazníků pochází osobní doporučení kamaráda, který zůstal s námi.

Místo je čistý, jídlo je skvělé, lidé jsou přátelští, informace jsou spolehlivé a že cena je správné je ideálním místem pro pobyt v Kappadokii!

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény
  • Prádelní zařízení
  • Možnost přípravy čaje & kávy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Coco Pension Located at Orta Mahalle no 50, , Goreme.
Coco Pension
Turkey
Goreme 50180 Orta Mahalle no 50
0% 9
38.6430201 34.8364448
Coco Pension
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna