X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Coco Cave Pension

Gaferli mahallesi aydın kırağı, Goreme, Turecko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte na Coco Cave

Cappadocia je jedním z nejvíce jedinečných turistických destinací na světě, krajina plná malebných údolí a neuvěřitelné skalní útvary. Obec Greme se nachází v centru města Cappadocia a Coco Cave Hotel se nachází v centru města Greme na Aydinli Hill, jen pár minut chůze od autobusového nádraží.

Z našich tří teras si můžete vychutnat výhled na Greme svými pohádkové komíny, hrad římské a překrásnou krajinou národního parku. Vítáme hosty z celého světa, a to bez ohledu na jejich národnost, věk nebo bohatství. Každý, kdo hledá pro velký, přátelské a jedinečné místo k pobytu se bude cítit jako doma. Coco Cave je váš domov daleko od domova, a my jsme vždy dát v našich silách, aby Váš pobyt v komfortní, jak je to možné a nezapomenutelný. Budete určitě cítit slavný tureckou pohostinností v nejlepším případě v Coco Cave. O tom svědčí i fakt, že 85% našich zákazníků pochází osobní doporučení přítele, který zůstal s námi.

Místo je čistý, jídlo je skvělé, lidé jsou přátelští, informace jsou spolehlivé a cena je správná, je ideálním místem k pobytu v Kappadokii!

Letecky

Kayseri (75 km) nebo Nevsehir (45 km)

K dispozici jsou 2 lety denně do Nevsehir z Istanbul od Turkish Airlines
Existuje několik lety do Kayseri z Istanbul, Izmir a Antalya Turkish Airlines, Pegasus Airlines, SunExpress a Anadolu Jet

Autobusem

přímo na Greme
K dispozici je 5 autobusové společnosti, Sha, Inci, Metro, Nevsehir a Greme, které mají několik přímých autobusů na Greme z celého Turecka. To trvá asi 11 hodin, dostat se z Istanbulu do Greme, 9 hodin od města Antalya a 4,5 hodiny z Ankary.
Pokud nám pošlete příletu údaje, můžeme vás vyzvednout od autobusového nádraží (zdarma), nebo může zajistit kyvadlovou dopravu z letiště (10 eur na osobu jedna cesta). Coco Cave se nachází na Aydinli Hill na méně než 10 minut chůze od autobusového nádraží Greme.

Služby

Informace a zdarma mapy pro místní pěší turistiku a památek

Denní Cappadocia zájezdy

Horkovzdušný balon lety

Jízda na koních

Turecké noční představení

Vířivá Dervishes obřady

Pěší výlety

Volný pick-up z autobusového nádraží

Transfery z letiště

Parkování zdarma

Prádelna Low-cost

Jazyky personálu patří angličtina a turečtina.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény
  • Prádelní zařízení
  • Společenská místnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Coco Cave Pension Located at Gaferli mahallesi aydın kırağı, , Goreme.
Coco Cave Pension
Turkey
Goreme 50180 Gaferli mahallesi aydın kırağı
0% 6
0.0000000 0.0000000
Coco Cave Pension
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Lepší Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna