Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

City Walls Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.6
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.5
 • Zaměstnanci 9.3
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 9.2
 • Zařízení 8.6

Umístění

Svetog Simuna 15, Old Town

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
.: NÁVOD do City Walls Hostel, Dubrovnik, Chorvatsko :.
Dubrovník je kopcovitý město. Tam jsou schody všude. Historické Staré město je zcela pěší a nejsou přístupné pozemní dopravy. To je součást své kouzlo, ale může také přijít jako docela šok. Být připraven.

Chcete-li, aby váš život jednodušší, prosím, vytiskněte si tyto krok za krokem směrem. Názvy ulic na Starém Městě, nejsou velmi užitečné a spousta lidí nejsou obeznámeni s názvy menších ulic. Také můžete snadněji cestovat s batohem místo přetahování kufr po dlážděných ulicích, štěrku nádvoří, a nahoru a dolů po schodech všechny.

AUTO:
Pokud přijedete automobilem, město nedávno dokončil obrovskou garáže umístěné @ 15 minut chůze od starého města bran. To je pravděpodobně vaše nejlepší volba a bezpečnější než parkování na ulici, kde městská policie jsou známí jízdenek a odtahových vozů. Když jedete do Dubrovníku, nemůžete minout. Tam je velmi velmi velký nápis. Z garáže, autobusem nebo pěšky na hlavní bráně. Pokyny pro nalezení majetek od hlavní brány je uveden níže.

TRAJEKT / BUS:
Osobní lodě a autobusy dorazit do přístavu Gruz v Dubrovníku. Staré Město je 10 do 20 minut jízdy od hotelu (v závislosti na provozu). Do Starého Města, můžete buď vzít si taxi (@ 80 KUNA), nebo jezdit autobusem (15 Kuna). Pokud si koupíte lístek na autobus z novinový stánek, je to levnější. Hop buď na 1A nebo autobusem 1B "Hradní brána". Jakmile se dostanete do Starého Města, zadejte přes Hradní brána (hlavní vchod).

Letiště:
Po příjezdu Vaše nejlevnější možností je vzít kyvadlová doprava na letiště (@ 40 Kuna), který zvedne cestující mimo příletové hale a kapky tě hned vedle Hradní brána (hlavního vchodu do Starého Města). Letištní taxíky jsou k dispozici také (@ 250 KUNA). Taxi linka je vedle shuttle bus. Pokud nejsou k dispozici žádné taxi, můžete požádat o jeden z informačního pultu.

STARÉ MĚSTO:
Jakmile zadáte "Hradní brána" (hlavní vstup do Starého Města Dubrovníku), je to asi deset minut chůze od městských hradeb Hostel.
(1), jeďte rovně po hlavní ulici "Placa" (Stradun) směrem k Clock Tower. Jeden blok před Clock Tower, odbočit vpravo (těsně po velkém kavárně s názvem "Cele" s posezením pod širým nebem). Pokud předáte sochu Orlando v přední části kostela sv Blaise, že jste zašel příliš daleko. (@ 2-5 minut)
(2) Projděte rovně. Pokud přijedete v dopoledních hodinách, minete staré dámy prodejní ovoce a zeleninu Gunduličovo náměstí. Ceny jsou dražší, než když navštívíte Konzum supermarket hned vedle nich, ale pokud můžete učinit je úsměv, možná stojí za to. Během večera, Gunduličovo náměstí je naplněna jídelní stoly. Pokračujte kolem náměstí a nahoru po poněkud skličující kroky vedoucí k jezuitského kláštera. (@ 3 minut)
(3) Poté, co jste vylezli na "Španělské schody", dejte si pauzu. Chcete-li pravé straně je jezuitského kláštera. Dokončeno v roce 1725, je zde nejstarší zvon v Dubrovníku (obsazení v roce 1355 podle Vivencije a jeho syn Viator). Vedle kostela je barokní budova bývalého Kolegia Dubrovníku. Chycený dech? :) Nyní chodí doleva přes štěrkovou nádvoří až uvidíte dřevěnou Znamením, že čte "studené nápoje s nejkrásnějším výhledem". (@ 30s)
(4) Zapněte na znamení směrem k okraji útesu Café Bar "studené nápoje" (Buza) vpravo. Tím se dostanete po cestě a postupnými kroky, které následují vnější mořská hráz. Jakmile uvidíte následující označení "studené nápoje", jste téměř na Fresh * listy. Můžete být v pokušení srazit zpět studené pivo, ale uložit své peníze, a 'welcome' nápoj čeká na vás! (@ 3 minut)
(5) pokračovat pěšky rovně kolem dvou malých uliček. Podívejte se výše a bude moře City Walls Hostel lampa s naším logem! Městské hradby je vysoká rohová budova se nachází na pravé straně. Jedná se o čtyřpodlažní budova. (@ 1 minuta)

(6) Vítejte na City Walls Hostel !!!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bezpečné cesty!
Městské hradby posádky
Svetog Šimuna 15
Dubrovnik 20000
Chorvatsko
 • Hodnota za peníze 8.6
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.5
 • Zaměstnanci 9.3
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 9.2
 • Zařízení 8.6
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.