X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do City Circus Athens

16 Sarri street, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google City Circus se nachází jen 250 m od dvou centrálních stanic metra (Monastiraki a Thission), s přímým a časté dopravu na letiště a přístavu Pireus.

Z letiště:
TAXI: Pro pevnou cenu EUR35 můžete chytit taxík, který Vás dostane do centra asi za hodinu v závislosti na provozu.

BUS: Případně můžete použít autobusovou linkou X95 Airport Express, který vás zavede na centrální stanici Syntagma možná rychleji než taxi. Toto je pouze služba z letiště a na letiště, který běží na 24 hodin denně (EUR5), takže pokud se dostanete příliš brzy (nebo příliš pozdě), může to být vaše jediná možnost. Syntagma, můžete buď dostat na kabiny pro krátké jízdy cca. EUR5 nebo pěšky dolů Ermou str. a dospět k Monastiraki náměstí.

METRO: Jedná se o nejrychlejší způsob, jak se dostat do centra města. Přímá doprava jezdí od 6:33 do 23:33 a trvá 42min se dostat do Monastiraki, což je nejbližší stanice metra City Circus. Následujte výstup na Athinas str. a jednou na úrovni terénu, aby se právo obrátit se na několik metrů, až se dostanete na Ermou str. (Hlavní Monastiraki náměstí by měla být před vámi). Odbočit vpravo do Ermou a pak znovu doprava na Miaouli str., Jen pár metrů dolů na silnici. Mějte chůzi na Miaouli ulici, dokud neuvidíte malý čtvereček před vámi. Sledujte levé zatáčky ulice a hlavy na Agion Anargyron str, což je pěší cesta. Na jejím konci, po cca 200 m se dostanete na Sarri str. Otočte se vpravo a uvidíte City Circus na levé straně na číslo 16.
Od přístavu Pireus:
Taxíkem, bude vás to stát kolem EUR25 a budete dorazit asi 30 'v závislosti na provozu.

METRO: Můžete také použít linku 1 (zelená) v Metro (EUR1.40), a zastavit na Thission stanici. Jak budete chodit ven z nádraží, odbočit vlevo, jděte projít malý kostel a na druhé straně, najdete Sarri str. Nacházíme se na No16, po cca 200 m.

V případě, že máte nějaké speciální potřeby přepravy, dejte nám prosím vědět předem, a my se ujistil, dostanete veškerou pomoc, kterou potřebujete.