X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do City Circus Athens

16 Sarri street, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 97%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Město Cirkus se nachází jen 250 metrů od dvou centrálních stanic metra (Monastiraki a Thission), s přímým a časté doprava na letiště a přístavu Pireus.

Z letiště:
TAXI: Pro pevnou cenu EUR35 můžete chytit taxík, který vás dostane do centra asi za hodinu v závislosti na provozu.

BUS: Alternativně můžete použít X95 Airport Express autobusová linka, která vás zavede do centrální stanice Syntagma možná rychleji než taxi. To je jediná služba z letiště a na letiště, který běží na 24 hodin denně (EUR5), takže pokud se dostanete příliš brzy (nebo příliš pozdě), může to být vaše jediná možnost. Z náměstí Syntagma, můžete buď dostat na kabině pro krátké jízdě cca. EUR5 nebo pěšky dolů Ermou str.. a dospět k Monastiraki náměstí.

METRO: Nejrychlejší způsob, jak se dostat do centra města (EUR8), první služba v 06:33 "a poslední v 23:33" a bude vám přímo do Monastiraki nádraží 42min. Odtud, v době kratší než 10 ', budete dorazit City Hostel Circus (jen chodit po Ermou St a mít právo obrátit na Sarri St Nacházíme se na č.16. Máte-li po ruce mapu, můžete požádat na str. Miaouli., a jen po silnici, jít projít do kostela na pravé straně a budete dorazí na str. Sarri. Otočte se vpravo a uvidíte City Circus na levé straně po 30m.

Z přístavu Pireus:
Taxíkem, bude to stát kolem EUR25 a budete dorazí do cca 30 "v závislosti na provozu.

METRO: Můžete také použít linku 1 (zelený) z metra (EUR1.40) a zastavit na Thission stanici. Jak budete chodit z nádraží, odbočit vlevo, jděte projít malý kostel a na druhé straně, najdete Sarri str. Nacházíme se na NO16, po cca 200m.

V případě, že máte nějaké speciální přepravních potřeb, dejte nám prosím vědět předem, a my se ujistěte se, že dostanete veškerou pomoc, kterou potřebujete.