Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

City Central International Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.1
 • Zabezpečení 8.5
 • Umístění 7.5
 • Zaměstnanci 7.7
 • Atmosféra 7.9
 • Čistota 7.6
 • Zařízení 7.5

Umístění

No.300 Wuning Road, Putuo District

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Adresa: No.300, Wu Ning Road, Putuo okres, Shanghai, Čína 200063
Adresa v čínštině: 上海市 普陀 区 武宁 路 300 弄 (武宁 小城 内) 万里 路 酒店

POZOR: Pokud budete mít metro, jsme blízko Caoyang Road Station na lince 3 a linka 4, poté, co vystoupíte z metra, jděte ven EXIT 6 nebo EXIT 7, odbočit vpravo a jít dolů podél uličky vedle stanice na Wuning Road křižovatky. Kříž Wuning Road, odbočit vpravo a po 20 metrech uvidíte č. 300 a znamení s naším jménem. Jděte dovnitř a uvidíte náš hostel.

Z
. 1 letiště Pudong:

Vzít metro 2 z letiště a výměny na Park Station Zhongshan se Line3 nebo Line4 a vystupte na Caoyang Road (Shanghai směr vlakové nádraží). Pak se, prosím, postupujte jak je uvedeno výše.

Jak cool zážitek, můžete si také vzít na Maglev Train (bude až do 430 km / h) z letiště do Longyang metra. Tam si můžete převést na linku 2 a pokračovat v Zhongshan Park. Pak pokračujte jak je uvedeno výše. Jednoduchá jízdenka je 40 RMB, pokud máte platnou letenku pro daný den.

Poskytujeme také autobus pro pick-up servis z letiště Pudong pro 400RMB (1-3persons), 500 RMB (4-8persons). Prosím, kontaktujte nás v předstihu, aby si tuto službu.
Vzhledem k tomu, všechny linky metra zastavit běh od 10:00 do 23:30, budete muset objednat naše pick-up servis, nebo si vzít taxi v noční době.
. 2 HONGQIAO LETIŠTĚ:

Nejjednodušší způsob je nasednout na metro linky 2 Zhongshan Parku, kde si můžete převést buď na lince 3 nebo 4 (ve směru Jinshajiang Road Station) na Caoyang Road. Pak se, prosím, postupujte jak je uvedeno výše. Pokud budete mít taxi by měla být kolem 40-50 RMB.

3. SHANGHAI HONGQIAO NÁDRAŽÍ

Můžete si vzít metra linky 2 na Park Station Zhongshan, pak se změní na linky 3 nebo linky 4 a vystupte na Caoyang stanice,, Tak, prosím, postupujte jak je uvedeno výše. Pokud si vzít taxi přímo, bude vás to stát kolem 50RMB.

4.SHANGHAI ŽELEZNIČNÍ STANICE:

Když ukončíte Shanghai nádraží (od sjezdu z jižní-východ), prosím, pojedete metrem 3 nebo 4 (ve směru Zhongshan Park) na Caoyang Road. postupujte prosím pozornost výše.

Upozornění: metro je k dispozici od 06:30 do 22:30. Pokud chcete vzít taxi z nádraží v Šanghaji, měli byste chytit taxi z podzemního taxi stanice, stojí 18RMB do našeho hostelu. Prosím ujistěte se, že budete mít registrovanou taxi a řidič zapne přístroj na pro vaši cestu.

. 5 SHANGHAI JIŽNÍ NÁDRAŽÍ:

Když ukončíte nádraží, pojedete metrem 3 (ve směru od vlakového nádraží Šanghaj) na Caoyang Road. Pak se, prosím, postupujte jak je uvedeno výše.

Upozornění: metro je k dispozici od 06:30 do 22:30. Pokud chcete vzít taxi od Šanghaje Jižní nádraží, měli byste chytit taxi z podzemního taxi stanice, stojí 45RMB do našeho hostelu. Prosím ujistěte se, že budete mít registrovanou taxi a řidič zapne přístroj na pro vaši cestu.
 • Hodnota za peníze 8.1
 • Zabezpečení 8.5
 • Umístění 7.5
 • Zaměstnanci 7.7
 • Atmosféra 7.9
 • Čistota 7.6
 • Zařízení 7.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×